Swiatgwiazd.pl
Ewa Drzyzga

Jan BIELECKI/East News

Ewa Drzyzga padła ofiarą oszustwa. Prosi o przekazywanie informacji o fałszywym wywiadzie

2 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

W sieci pojawił się nagły komunikat prosto od Ewy Drzyzgi. Znana dziennikarka zwróciła się do internautów z gorącą prośbą. Jak się okazało, gwiazda padła ofiarą oszustwa; w Internecie pojawił się wywiad, jakiego nigdy nie udzieliła. Jego celem była promocja produktu, którego skuteczność Ewa Drzyzga podaje w wątpliwość.

  • Ewa Drzyzga zaapelowała do fanów o udostępnianie informacji

  • Po sieci krąży wywiad, którego dziennikarka nigdy nie udzieliła

  • Niedawno prezenterka odniosła się do medialnych doniesień na swój temat

Ewa Drzyzga to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Ogólnopolską rozpoznawalność przyniosło jej prowadzenie hitowego talk-show „Rozmowy w toku”. Prezenterka jest także obecna w social mediach, w tym na Instagramie, gdzie jej publikacjom przygląda się pokaźne grono ponad 36 tys. obserwujących.

Ewa Drzyzga apeluje do internautów

Zwykle na Instagramowym profilu Ewy Drzyzgi pojawiają się zdjęcia prezenterki z pracy, czasu wolnego czy inspirujące hasła. Bywalcem internetowego zakątka dziennikarki jest również jej przepiękny psiak rasy border collie.

Ostatnia publikacja Ewy Drzyzgi wyraźnie różni się od pozostałych. Dziennikarka zamieściła na profilu białą planszę z tekstem i odręcznym podpisem. Zaskakuje także sama treść wpisu.

Jak się okazuje, ostatnio do sieci trafił wywiad, którego dziennikarka w rzeczywistości nigdy nie udzieliła. Jedna z firm stworzyła treść fikcyjnej rozmowy celem promocji preparatu na odchudzanie. Ewa Drzyzga zaznacza, że nie schudła z powodu używania wspomnianych tabletek.

opiekun syna Krzysztofa Krawczyka

Opiekun syna Krzysztofa Krawczyka po operacji płuca. "Czuje ból i jest osłabiony, ale walczy"

CZYTAJ DALEJ

Ewa Drzyzga zaapelowała do internautów o dalsze udostępnianie wrzutki. Dziennikarka podkreśla, że nie miała do czynienia z podanym produktem, a co za tym idzie, nie ma żadnych informacji na temat jego potencjalnej skuteczności.

- NIE WIERZCIE reklamie preparatu KETOMORIN. Od jakiegoś czasu w mediach społecznościowych krąży całkowicie ZMYŚLONY WYWIAD, który sugeruje, że schudłam dzięki tym tabletkom. Nie kupujcie ich. NIE dajcie się nabrać na ten fałszywy tekst. Skoro ktoś, bez mojej zgody wykorzystuje mój wizerunek i publikuje nieprawdziwy wywiad, to śmiem twierdzić, że chce wyłudzić od potencjalnych klientów pieniądze. Nie znam tego preparatu, nie wiem, jak działa i czy de facto nie szkodzi zdrowiu - czytamy w mediach społecznościowych.

Jakiś czas temu o podobnym problemie informował internautów również Mikołaj Roznerski znany z serialu „M jak miłość”. Serialowy Marcin ostrzegał przed oszustem, który, podając się za niego, próbował zdobyć dane osobowe fanów (więcej >tutaj<).

Dziennikarka odniosła się do plotek

Niedawno do mediów dotarły informacje dotyczące rzekomych problemów w małżeństwie dziennikarki. Ewa Drzyzga opublikowała wówczas oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Jak wyjawiła, doniesienia nie były prawdziwe.

- W ostatnim czasie ukazały się publikacje zawierające nieprawdziwe informacje dotyczące naszego życia prywatnego. Konsekwentnie przez wszystkie lata naszej pracy zatrzymywaliśmy informacje dotyczące sfery osobistej dla nas i chcemy, żeby tak pozostało. Nie zamierzamy komentować jakichkolwiek doniesień i domysłów na ten temat. Prosimy o uszanowanie prawa do prywatności naszej i naszych bliskich - przekazała prezenterka.


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: SuperExpress, Instagram, Radio Zet

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Życie gwiazd

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie bałaganu. "Ile niepotrzebnych rzeczy może pomieścić męska torba"

Czytaj więcej >
Edyta Górniak

Życie gwiazd

Edyta Górniak tłumaczy się z koncertu w TVP. "To był Muzyczny pogrzeb Krzysztofa"

Czytaj więcej >
Barbara Winiarska zmarła nagle

Życie gwiazd

Barbara Winiarska porzuciła karierę dla chorej córki. Śmierć przyszła nagle

Czytaj więcej >