Swiatgwiazd.pl

instagram.com/patrycja_markowska_official

Patrycja Markowska pokazała zdjęcie syna. Fani: "cały tata"

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Karol Osiński

Patrycja Markowska nie przyzwyczaiła swoich fanów do publikacji informacji na temat swojego życia prywatnego. W jej mediach społecznościowych można zobaczyć głównie rzeczy, dotyczące nowych projektów zawodowych i nie tylko. Jednak tym razem postanowiła zrobić wyjątek. Z okazji Dnia Dziecka opublikowała zdjęcie swojego 13-letniego syna. Ludzie widzą w nim uderzające podobieństwo do swojego ojca, Jacka Kopczyńskiego.

  • Partnerem Patrycji Markowskiej jest Jacek Kopczyński

  • Gwiazda opublikowała zdjęcie swojego 13-letniego syna, Filipa

  • Ludzie twierdzą, że jest bardzo podobny do swojego taty.

Kariera muzyczna Patrycji Markowskiej w ostatnich czasach nieco została przyhamowana, co oczywiście miało związek z pandemią koronawirusa. Mimo wszystko pozostała aktywna w mediach społecznościowych, w których niedawno pokazała swojego synka.

Patrycja Markowska opublikowała zdjęcie syna

Córka legendarnego Grzegorza Markowskiego niejednokrotnie publikowała w mediach społecznościowych zdjęcia i wpisy, którymi zachwycała i zaskakiwała swoich fanów. Np. na początku kwietnia wrzuciła fotkę z koncertu, gdzie zaznaczyła, że bardzo jest ich jej brak.

Zdarza się, że pokazuje także zdjęcia ze swojego dzieciństwa, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem. Jednak zdecydowaną większość jej profili w mediach społecznościowych stanowią sprawy związane z życiem zawodowym i projektami piosenkarki.

Niedawno jej tata poinformował, że robi sobie przerwę od koncertowania i na ten moment planuje jedynie małe występy, z czego część odbywać będzie się online . Była to chwila, w której Patrycja musiała znacznie mocniej niż zwykle wesprzeć ukochanego ojca.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Teraz sama zdecydowała się na niecodzienny - jak na nią - ruch. Z okazji Dnia Dziecka opublikowała zdjęcie swojego ukochanego synka, Filipa, który ma już 13 lat. Chłopiec trzyma w rękach pięknego kota, a sam ubrany jest w puchaty szlafrok.

- Bycie mamą wymiata - napisała Patrycja Markowska pod opublikowanym zdjęciem.

Fani widzą podobieństwo do ojca

Na komentarze fanów piosenkarki nie przyszło długo czekać. Zdecydowana większość była zachwycona widokiem 13-latka i od razu zaczęli porównywać podobieństwa do rodziców. Ludzie uznali, że z wyglądu bardziej przypomina swojego ojca, Jacka Kopczyńskiego.

- Cały tata. Przepraszam Patrycja,

- Ale podobny do taty,

- Czysty tata - komentowały fanki. Związek Patrycji i Jacka nie zawsze należał do udanych, jednak mimo wzlotów i upadków zdecydowali się pozostać razem. Również twierdzicie, że chłopiec podobny jest do swojego taty?

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Julia Wieniawa zachwyciła stylizacją i... wyznała prawdę o relacji z Rozbickim. Nie ma już wątpliwości
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Szczere wyznanie Karoliny Gilon przed kamerami. "Może za rok będę tutaj z dziewczyną?"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Robert Karaś i Agnieszka Włodarczyk pochodzą zróżnych światów. Mimo to kochają się na zabój
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

"MasterChef" z nową obsadą. Ujawniono nazwisko kolejnego jurora, ale zaskoczenie
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Agnieszka Hyży chwilowo rezygnuje z pracy, boryka się z chorobą zakaźną. W jakim jest stanie?
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Justyna Kowalczyk wspomina cudowne chwile sprzed lat. Rozczulający kadr trafił do sieci
Czytaj więcej >
Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]