Swiatgwiazd.pl
Krzysztof Krawczyk junior i Krzysztof Krawczyk z Ewą Krawczyk sklejka

fot. screen YouTube@TOYOTOMANIAK; ARTUR KRASZEWSKI/East News

Kolejna część reportażu nt. Krzysztofa Krawczyka juniora. Opublikowano zapis rozmowy z Ewą Krawczyk

2 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Saga konfliktu między Krzysztofem Krawczykiem juniorem i Ewą Krawczyk trwa a wczoraj, tj. 1 czerwca program dokumentalny „Uwaga” opublikował drugą część reportażu z życia syna Krzysztofa Krawczyka. Można było usłyszeć na nim zarejestrowaną rozmowę między dwójką zainteresowanych. Żona zmarłego artysty oferowała pasierbowi pomoc i rezygnację z usług prawniczki. Nie miała świadomości, że jest nagrywana.

  • Program „Uwaga” wyemitował drugą część reportażu o Krzysztofie Krawczyku juniorze

  • Ewa Krawczyk prosiła pasierba, by ten zrezygnował z pomocy prawiczki i się dogadali

  • Nie była świadoma faktu, że rozmowa jest rejestrowana

Od momentu pojawienia się pierwszej części reportażu programu „Uwaga” o Krzysztofie Krawczyku juniorze w sieci rozpętała się burza na temat relacji zmarłego artysty ze swoim synem. Fakt, iż nie zapisał go w testamencie postawił w przekonaniu jego fanów, że nie były one najlepsze.

Druga część reportażu „Uwagi” o Krzysztofie Krawczyku juniorze i Ewie Krawczyk

Już w pierwszej części omawianego reportażu mogliśmy usłyszeć, jak Ewa Krawczyk proponuje młodemu Krawczykowi rezygnację z pomocy prawników i przeniesienie sprawy na neutralny grunt, bez konieczności biegania po sądach. Wówczas miałby otrzymać część spadku po ojcu.

Krzysztof junior nie przystał na tę propozycję i sprawa znalazła swój finał przed obliczem wysokich instancji. Wczoraj, tj. 1 czerwca dzięki drugiej części reportażu programu „Uwaga” mogliśmy usłyszeć cały zapis rozmowy między niepogodzonymi stronami. Młody Krawczyk przyznał, że przed rozprawą spotkał się z macochą, jednak więcej słuchał niż mówił.

Pewne jest, iż Ewa Krawczyk nie miała świadomości, że rozmowa jest rejestrowana. Zapewniła juniora, że zrobi wszystko, by mu pomóc, a jej serce jest dla niego. Argumentowała sprawę faktem wcześniejszego zapisania wszystkiego w dokumentach. Następnie wyemitowany został fragment, w którym macocha namawia pasierba do rezygnacji z usług prawniczki.

Bartłomiej M

Znany polski aktor i dziennikarz, Bartłomiej M., oskarżony o gwałt na trzech nieletnich. Prokuratura wszczęła śledztwo

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


- Tylko nie mogę nic zrobić, dopóki ty masz prawniczkę, która strasznie uwiązała ci ręce. Wiesz, ona nie dba o twoje interesy, tylko jak tutaj na nazwisku zarobić kasę. Tacy są - hieny, niestety, prawnicy. To są prze…y - słuchamy w programie „Uwaga”.

Ewa Krawczyk proponuje Krzysztofowi juniorowi pomoc

Syn Krzysztofa Krawczyka wytłumaczył swojej macosze, że sam nie zorganizował sobie pomocy prawniczej, a zrobiło to za niego Studio Integracji, którego przez wiele lat jest członkiem.

Mimo wszystko małżonka Krzysztofa Krawczyka kontynuowała swój wywód na temat prawniczki i poruszyła sprawę testamentu. Zaznaczyła, że w tym przypadku jego sytuacja nie jest ciekawa, jednak zrobi wszystko, by żył dostatnio.

- Na żadne miliony nie licz, bo ich nie masz. Ale ja ci dam wszystko, co będę mogła i co, uważam, że ci pomoże w życiu i stabilizacji - mówiła Ewa Krawczyk do juniora.

Pod koniec rozmowy dodała, że jeśli zrezygnuje z pomocy prawnej, to wynajmie mu mieszkanie. Następnie postawiła go przed wyborem, którym była pomoc Ewy lub, jak to powiedziała „klepanie biedy” z pomocą prawników. Adwokat Monika Kucwaj-Zarzycka przyznała w rozmowie z „Uwagą”, że obecność prawnika przy podziale majątku nie stanowi problemu.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Uwaga

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >