Swiatgwiazd.pl
Ewa Drzyzga Agnieszka Woźniak Starak

Pawel Wodzynski/East News

Ewa Drzyzga szczerze o pracy z Agnieszką Woźniak-Starak. Opowiedziała o ich relacji

11 Września 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Ewa Drzyzga w szczerym wywiadzie opowiedziała o kulisach swojej pracy. Wyznała jak wyglądały jej relacje z Agnieszką Woźniak-Starak przed wspólnym prowadzeniem “Dzień Dobry TVN”.

Ewa Drzyzga wraz z Agnieszką Woźniak-Starak od około roku wspólnie prowadzą weekendowe wydanie programu “Dzień Dobry TVN”. Jedna z dziennikarek szczerze wyznała jak układa się ich współpraca oraz co myśli o opiniach widzów.

Ewa Drzyzga o współpracy z Agnieszką Woźniak-Starak

Ewa Drzyzga jest jedną z popularniejszych polskich osobowości telewizyjnych. Wieloletnia prowadząca “Rozmów w toku” stała się jedną z najbardziej znanych twarzy polskiej telewizji. Od ponad roku wraz z Agnieszką Woźniak-Starak współprowadzą weekendowe wydanie popularnego programu śniadaniowego “Rozmowy w toku”.

Ich duet nie cieszył się zbytnim uznaniem widzów na samym początku. Wówczas wiele osób zarzucało paniom brak chemii na planie oraz niezbyt umiejętne prowadzenie programu w porównaniu do pozostałych par. Warto zauważyć, że ich duet był dość niezwykły na tle innych w “Dzień Dobry TVN”, poza nimi bowiem są to wyłącznie pary mieszane.

Teraz Ewa Drzyzga opowiedziała o szczegółach współpracy z popularną dziennikarką. Podzieliła się szokującym wyznaniem - okazuje się, że panie choć cieszyły się ogromną popularnością w telewizji, to nie znały się osobiście. Prowadząca “Rozmów w toku” wyznała, że mogły się minąć kilka razy, ale to dopiero na planie “Dzień Dobry TVN” po raz pierwszy się oficjalnie poznały.

Opowiedziała także, że mają wspólne podejście do swojej pracy, które szybko umożliwiło im znalezienie wspólnego języka. Podkreśliła, że obie lubią bardzo rozmawiać i stawiać swojego rozmówcę w centrum uwagi, dlatego tak dobrze się dogadują, a także prowadzą tak popularny program.

Karolina Małysz

Wiemy, czym do ślubu pojechała Karolina Małysz. Niestandardowy wybór

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Ewa Drzyzga odpowiada na komentarze internautów

Dziennikarka zdecydowała się także odnieść do licznych, negatywnych opinii widzów. Nie brakuje bowiem opinii nie tylko zwracających uwagę na brak chemii między prowadzącymi, ale także na różnicę w stylu ubierania. Agnieszka Woźniak-Starak bowiem słynie z oryginalnego stylu i olśniewających kreacji, zaś koleżanka z pracy nie podziela jej fascynacji własnym lookiem. Opowiedziała z czego to wynika.

- Telewizja ma ten minus, że trzeba się pokazywać. Uważam, że ważne jest, żeby strój nie odwracał uwagi od widza, dopóki tak się dzieje, to myślę, że wszystko jest w porządku - wyznała gorzko.

Dodała także, że woli się skupić na swojej pracy - podkreśliła, że woli rozmawiać, niż wyglądać. Myślicie że wbiła w ten sposób szpilę swojej koleżance z pracy?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Emilia Korolczuk zmieniła się nie do poznania. Metamorfoza zachwyca

  • Gwiazda TVN w żałobie. Straciła jedną z najbliższych osób

  • Biskup skomentował strój Ewy Krawczyk. "Rodzaj niezrozumienia istoty chrześcijaństwa"

Źródło: Plejada

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Jak dobrze znasz Kubę Wojewódzkiego?

Pytanie 1 z 5

Ile lat ma Kuba Wojewódzki?

Alicja Czepli

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Agata Młynarska w środku tłumu na warszawskim lotnisku bije na alarm: "Sytuacja zagrożenia"

Czytaj więcej >

Plotki

Aleksandra Kwaśniewska namawia do "normalizowania" bezdzietności. Ważny apel

Czytaj więcej >

Plotki

Ania Lewandowska apeluje o zwiększenie aktywności fizycznej u dzieci

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z przeszłości. Wspomina słowa mamy

Czytaj więcej >

Plotki

Wyjątkowy sezon "Nasz nowy dom". Produkcja pokaże znacznie więcej, niż dotychczas

Czytaj więcej >

Plotki

Niepokojące wieści o Zbigniewie Zamachowskim. Jest przytłoczony mieszkaniem samotnie

Czytaj więcej >