Magda Gessler Żródło: East News

Gdy Magda Gessler przyszła na świat, na rok została odseparowana od matki. Wszystko przez gruźlicę

25 Kwiecień 2021 Katarzyna AugustyniakKatarzyna Augustyniak

Magda Gessler jest najbardziej znaną polską restauratorką i prowadzącą kultowego programu "Kuchenne rewolucje". W jednym z ostatnich wywiadów opowiedziała m.in. o trudnych początkach dzieciństwa, kiedy została odłączona od matki.

  • Magda Gessler w jednym z ostatnich wywiadów opowiedziała o swoim dzieciństwie oraz o relacji ze swoimi dziećmi.
  • Gessler zaraz po narodzinach musiała być odseparowana od matki.
  • Restauratorka opowiedziała o relacji ze swoją córką.

Magda Gessler w jednym z ostatnich wywiadów opowiedziała o swoim dzieciństwie oraz o relacji ze swoimi dziećmi. W rozmowie wspomniała również o trudnych początkach jej relacji z mamą. Gwiazda po urodzeniu musiała być odłączona od matki.

Magda Gessler była odseparowana od matki

Magda Gessler w wywiadzie z Vivą wyznała, że przez pierwszych kilka lat jej życia wychowywali ją dziadkowie. Kiedy urodziła się, jej mama miała 18 lat i chorowała na gruźlicę. Przez rok kobieta nie mogła dotknąć swojej córki, wziąć jej na ręce. Patrzyła na Magdę tylko przez szybę.

Gwiazda wyznała, że miało to duży wpływ na jej dzieciństwo, szczególnie w pierwszych latach. Stwierdziła, że może to właśnie z tego powodu przez długi czas przyszła restauratorka walczyła ze swoimi rodzicami o własną autonomię.

Mimo tego trudnego doświadczenia Gessler przyznała, że dziadkowie podarowali jej ogrom miłości, co jest dla niej niezwykle ważne.

Dorota Wellman poprowadzi nowy program. Chce inspirować kobietyDorota Wellman poprowadzi nowy program. Chce inspirować kobietyCzytaj dalej

Jej młodszy brat Piotr, który urodził się trzy lata później, był od samego początku wychowywany przez mamę. Jak to określiła pani Magda, on na szczęście dostał dużo miłości.

Zapytana o relację ze swoimi dziećmi - córką i synem, podkreśliła, że nie widzi różnicy w uczuciach, którymi ich darzy. Gessler stwierdziła, że może różnić się, jedynie rodzaj więzi, ale z pewnością nie siła miłości do dzieci.

Gessler o różnicach między nią a jej córką

Restauratorka przyznała, że nigdy nie była typem grzecznej i poukładanej dziewczyny. Nie lubiła, gdy ktoś próbował jej cokolwiek narzucić. Wspomniała przy tym o swojej córce.

Gessler przyznała, że jej córka Lara od zawsze była w kilku kwestiach jej przeciwieństwem. Przede wszystkim była bardzo poukładana i rozsądna.

- Często ona była moją matką, a nie ja jej- śmiała się Magda.

Przy tym Gessler wspomniała, że często to ona buntowała swoją córkę, by ta nie szła do szkoły, ale ona i tak nie zamierzała jej posłuchać. Zawsze była systematyczna i brała odpowiedzialność za swoje obowiązki.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Viva!

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł