Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Smutny widok na grobie Cezarego Olszewskiego z "TzG" w Wielkanoc. Kto pozwolił na coś takiego?
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 31.03.2024 14:27

Smutny widok na grobie Cezarego Olszewskiego z "TzG" w Wielkanoc. Kto pozwolił na coś takiego?

Grób Cezarego Olszewskiego w Wielkanoc
Grób Cezarego Olszewskiego w Wielkanoc

Jak wygląda grób Cezarego Olszewskiego? W Wielkanoc serwis zlotascena.pl opublikował zdjęcia, które mogą zasmucić fanów tancerza. Wyjaśniamy dlaczego.

Kiedy zmarł Cezary Olszewski – tancerz z "Tańca z gwiazdami"?

Cezary Olszewski wystąpił w kilku edycjach “Tańca z Gwiazdami”. Z Magdaleną Walach doszli do finału i wspólnie zdobyli Kryształową Kulę. W pewnym momencie porzucił jednak parkiet i zajął się własnymi biznesami. 

30 października ubiegłego roku do mediów trafiła informacja o śmierci tancerza. Został on znaleziony martwy w jednym z hoteli w Ostrołęce. Zmarł 28 października. 

4 listopada odbył się pogrzeb Cezarego Olszewskiego. Na cmentarzu zjawili się przyjaciele, członkowie rodziny i fani uczestnika “Tańca z gwiazdami”. Nie zabrakło również postaci znanych z show-biznesu – obecny był chociażby Marcin Mroczek.

Odejście tancerza bardzo przeżyła programowa partnerka Cezarego – Anna Wendzikowska, która po informacji o jego zgonie zamieściła w sieci poruszający wpis, w którym wyraziła niezrozumienie dla tego, co się stało.

(…) był szczerym, serdecznym, dobrym facetem… Trudno ogarnąć to, że go nie ma… Był w moim wieku… Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny… Zawsze będzie miał miejsce w moim sercu. Nie ogarniam śmierci… serio. Tak trudno w obliczu takich wiadomości widzieć sens… – napisała na Instagramie.


 

Syn Peretti na Wielkanoc dostał nowy grób. Okazała rzeźba zdobi ogromny pomnik. Aż zapiera dech! Wraca temat śmierci Cezarego Olszewskiego z „Tańca z gwiazdami”. Do grobu zabrał straszną tajemnicę

Przyczyna śmierci Cezarego Olszewskiego

Wielu fanów wciąż nie może uwierzyć, że Cezary Olszewski odszedł w tak młodym wieku. W mediach nigdy nie pojawiały się informacje na temat tego, by tancerz mierzył się z jakąkolwiek chorobą. Oficjalną przyczyną śmierci miał być jednak udar mózgu.

Na podstawie przeprowadzonych czynności nie stwierdzono żadnych śladów mogących wskazywać na udział osób trzecich w spowodowaniu śmierci Cezarego O. Natomiast ustalono, że zgon prawdopodobnie nastąpił z przyczyn mózgowych, tj. udaru mózgu. W związku z powyższymi okolicznościami odstąpiono od przeprowadzania sekcji zwłok – przekazała Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce, cytowana przez “Super Express”.

W Wielkanoc, gdy Polsat wyemituje kolejny odcinek “Tańca z gwiazdami”, redakcja serwisu zlotascena.pl odwiedziła grób Olszewskiego. Co zastała na miejscu?

Grób Cezarego Olszewskiego. Jak wygląda w Wielkanoc?

Grób Cezarego Olszewskiego znajduje się na cmentarzu w Ostrołęce, z której pochodził. Miejsce często odwiedzają bliscy oraz fani tancerza. Najnowsze zdjęcia pokazują, że na pomniku nie zabrakło dekoracji przypominających o Wielkanocy, ale jest też smutny akcent – wiązanki, które pozostały jeszcze po Świętach Bożego Narodzenia.

Pełno tam kwiatów, które stoją od dłuższego czasu i takie, które znalazły się tam niedawno. Pamiętano też o symbolach Wielkanocy. Na jego nagrobku postawiono świąteczny stroik z kolorowymi kwiatami i barankiem. Cały czas palą się znicze – relacjonuje zlotascena.pl.

Grób Cezarego Olszewskiego w Wielkanoc, fot. zlotascena.pl
Grób Cezarego Olszewskiego w Wielkanoc, fot. zlotascena.pl
Grób Cezarego Olszewskiego w Wielkanoc, fot. zlotascena.pl
Grób Cezarego Olszewskiego w Wielkanoc, fot. zlotascena.pl
Grób Cezarego Olszewskiego w Wielkanoc, fot. zlotascena.pl
Grób Cezarego Olszewskiego w Wielkanoc, fot. zlotascena.pl

Z kim Cezary Olszewski tańczył w "Tańcu z gwiazdami? Aż pięciokrotnie stawał na parkiecie w trakcie show, gdy jeszcze pokazywało je TVN. Oprócz Magdaleny Walach, towarzyszył również Annie Popek, Annie Nowak-Ibisz, Grażynie Wolszczak i Dorocie Zawadzkiej.

Cezary Olszewski
Anna Nowak-Ibisz i Cezary Olszewski, fot. KAPiF
Cezary Olszewski
Magdalena Walach i Cezary Olszewski, fot. KAPiF
Cezary Olszewski
Dorota Zawadzka i Cezary Olszewski, fot. KAPiF
Cezary Olszewski
Grażyna Wolszczak i Cezary Olszewski, fot. KAPiF

Źródło: se.pl