Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nie żyje uczestnik programu "Bar". Zmarł w wieku 52 lat
Anna Lipska
Anna Lipska 29.11.2023 15:41

Nie żyje uczestnik programu "Bar". Zmarł w wieku 52 lat

Nie żyje Jarosław Mikulski
Nie żyje gwiazda "Baru", fot. KAPIF

Nie żyje uczestnik programu “Bar VIP”, miał 52 lata. Smutne wieści obiegły media. Szczegóły.

Nie żyje uczestnik programu "Bar VIP"

28 listopada mediami wstrząsnęły wieści o śmierci 56-letniego gwiazdora “Królowych życia”, słynnego Versace z Głogowa, Gabriela Seweryna. Nie milkną echa tego niespodziewanego zgonu, wypływa coraz więcej wstrząsających szczegółów, jak choćby filmik z ostatnich chwil mężczyzny

Tymczasem prasa donosi o kolejnym przedwczesnym odejściu młodego człowieka. Nie żyje uczestnik programu “Bar VIP”.

Gabriel Seweryn nie żyje. Zmarła gwiazda "Królowych życia". Miał zaledwie 56 lat Gabriel Seweryn nie żyje. Przed śmiercią pojawiła się nadzieja. Zabrakło czasu na jej spełnienie

Nie żyje uczestnik "Baru"

W wieku 52 lat zmarł Jarosław Mikulski z Knurowa, znany jako "Jarek z Baru". O jego śmierci poinformował lokalny portal "iknurow.pl". Mikulski był także wokalistą w zespole Chłopcy z Placu Broni.

W 2004 roku Mikulski wziął udział w piątej edycji popularnego reality show “Bar VIP”, który był emitowany na antenie Polsatu. Po latach opisał na swoim blogu kulisy programu. Bez skrupułów ujawniał manipulacje producentów, fałszowanie wyników czy kreowanie konfliktów między uczestnikami. 

Nie dziwę się Krzyśkowi Ibiszowi, że nie pije nawet alkoholu, bo występowanie przed kamerą sprawia, iż człowiek jest na takim pozytywnym haju, że nie potrzebuje zażywać nic innego - żartował Mikulski i dodał - Niestety, ale ten telewizyjny narkotyk także silnie uzależnia. 

Mikulski był także wokalistą słynnego zespołu Chłopcy z Placu Broni. Wystąpił z grupą podczas Festiwalu Jedynki w Sopocie w 2005 roku. Był dyplomowanym trenerem regresingu i współautorem wielu książek. 

Nie podano do wiadomości publicznej przyczyn śmierci Jarosława Mikulskiego. Wiadomo jednak, kiedy będzie jego pogrzeb.

Jarosław Mikulski: kiedy pogrzeb?

Portal "iknurow.pl" poinformował także o szczegółach ostatniego pożegnania artysty. Pogrzeb Jarosława Mikulskiego odbędzie się 1 grudnia o godzinie 10:30 w kościele pod wezwaniem św. Cyryla i Metodego. Zostanie pochowany na cmentarzu komunalnym przy ul. 1 Maja.

Nie żyje Jarosław Mikulski, fot. FB/jaroslawmikulskibis
Nie żyje Jarosław Mikulski, fot. FB/jaroslawmikulskibis