Swiatgwiazd.pl
Iza i Kamil Ślub od pierwszego wejrzenia

facebook.com/slubodpierwszegowejrzeniaTVN7

Iza i Kamil ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” są wciąż razem. Dodali jednoznaczne zdjęcie, ich relacja jest niezwykła

23 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

5. sezon słynnego programu TVN pt. „Ślub od pierwszego wejrzenia” dobiegł końca, jednak dla wielu telewidzów nie zakończył się tak, jak sobie wcześniej wyobrażali. Uczestnicy rozstawali się ze sobą w dość nieelegancki sposób, a na stałe została ze sobą tylko jedna para. Są nimi Iza i Kamil, którzy wyraźnie pokazują, że są szczęśliwi.

  • Ostatni odcinek programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” został wyemitowany 21 maja

  • Nagrania zostały zakończone kilka miesięcy temu

  • Izabela Juszczak i Kamil Węgrzyn dalej są małżeństwem

Telewidzowie słynnego show stacji telewizyjnej TVN mieli świadomość, że pomiędzy Izą i Kamilem tworzy się wyjątkowa chemia, jednak od momentu zakończenia nagrań ich losy nie były znane. Okazuje się, że w dalszym ciągu są ze sobą szczęśliwi i trwają w przysiędze.

Izabela i Kamil z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” dalej są razem

Wielki finał kolejnej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” już za nami, a emocje w dalszym ciągu nie opadają. Telewidzowie jednoczą się w mediach społecznościowych, by wspólnie omawiać miniony 5. sezon.

Opinie, jak zwykle są podzielone, jednak nie można narzekać na brak zainteresowania. Dla wielu z nich najnowsza edycja nie zakończyła się tak, jakby sobie tego życzyli. Wiele niedopowiedzeń ze strony uczestników, kiepskich relacji i zaledwie jeden stały związek.

To ostatnie dotyczyło Izabeli i Kamila, którzy od momentu zakończenia nagrań odcinków kilka miesięcy temu w dalszym ciągu trwają w przysiędze. Tylko między nimi było czuć chemię, która miała potencjał na długie i udane małżeństwo. Jak widać, dotychczas całkiem udane.

Ida Nowakowska - finał Eurowizji

Ida Nowakowska pojawi się w finale Eurowizji 2021. Szczęśliwa prezenterka pochwaliła się angażem

CZYTAJ DALEJ

Warto podkreślić, że Izabela Juszczak jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych, jednak z uwagi na obowiązującą umowę między parą a producentami programu musiała zachować w tajemnicy swoją relację z Kamilem aż do momentu emisji wielkiego finału.

Iza publikuje zdjęcie z Kamilem

Między omawianą dwójką w trakcie trwania programu działo się naprawdę wiele i jasne było, że czują do siebie przysłowiową „miętę”. Co prawda, nie można porównać ich poziomu fascynacji, jak choćby do Agnieszki i Wojtka z wcześniejszej edycji, jednak to wystarczyło, by byli ze sobą szczęśliwi.

Fani oczekiwali oficjalnych informacji na temat swoich ulubieńców tuż po emisji ostatniego odcinka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” i takowych się doczekali. Początkowo Iza pokazała na swoim InstaStories zdjęcia, jak jej fani i bliscy oglądają finał show TVN, a następnego dnia postanowiła ujawnić, że jej małżeństwo z Kamilem przetrwało.

Co więcej, to samo zdjęcie zostało opublikowane przez Kamila, który dodał do niego jednoznaczny opis „love, love, love”. Znaczenia tego słowa nie trzeba tłumaczyć. Nie pozostaje nic, jak cieszyć się ich szczęściem i życzyć wszystkiego, co najlepsze w dalszej wspólnej podróży przez życie.

5. sezon „Ślubu od pierwszego wejrzenia” był podobny do jego wcześniejszych edycji, ponieważ ponownie tylko jedna para zbudowała trwałą relację. Przypomnijmy, że w międzyczasie pojawiało się wiele nieprzyjemnych komentarzy zaadresowanych do producentów, jak i samych uczestników. Zarzucano m.in. nieodpowiednie dopasowanie par.

Zobacz zdjęcie:

iza i kamil śopw

instagram.com/iziiij85Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Halina Mlynkova chwali się ciążowymi krągłościami. „Chwilo trwaj”

  • Trwa zbiórka pieniędzy dla Krzysztofa Krawczyka Juniora. Kwota odbiera mowę

  • Magda Femme kończy 50 lat. Czym dziś zajmuje się była gwiazda „Ich Troje”?

Źródło: plotek.pl


Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >