Swiatgwiazd.pl
Magda Femme - co dziś robi?

TRICOLORS/East News

Magda Femme kończy 50 lat. Czym dziś zajmuje się była gwiazda „Ich Troje”?

22 Maja 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Magda Femme była pierwszą wokalistką zespołu „Ich Troje” i pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego. Po sześciu latach współpracy rozstała się jednak z grupą i jej czerwonowłosym liderem. Po tych wydarzeniach popularność artystki bardzo spadła. Dziś Magda Femme kończy 50 lat. Co u niej słychać?

  • Magda Femme zasłynęła jako wokalistka „Ich Troje”. W 2001 roku rozstała się z grupą

  • Artystka rozwiodła się też z Michałem Wiśniewskim. Dziś jest związana z Michałem Zawidzkim

  • Choć popularność piosenkarki znacznie spadła, ta dalej zajmuje się muzyką

  • Dziś obchodzi swoje 50.urodziny. Najnowsze zdjęcia pokazują, że czas się dla niej
    zatrzymał

Fani zespołu „Ich Troje” z pewnością doskonale pamiętają Magdę Femme, która przez sześć lat wchodziła w skład popularniej grupy. To właśnie ona razem z Michałem Wiśniewskim i Jackiem Łągwą stworzyli takie przeboje jak „Prawo” czy „A wszystko to (bo Ciebie kocham)”. Po sześciu latach wspólnej pracy – a dokładnie w 2001 roku – wokalistka postanowiła opuścić zespół.

Czym dziś zajmuje się Magda Femme?

Etap „Ich Troje” był dla Magdy Femme nie tylko niezwykłą przygodą zawodową, ale też czasem poważnych wyborów życiowych. Przypomnijmy, że artystka związała się z kontrowersyjnym liderem grupy, który po czasie został jej mężem. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 1996 roku.

Po opuszczeniu znanego zespołu i rozwodzie z czerwonowłosym muzykiem Magda Femme poszła swoją drogą. Nigdy nie rozstała się jednak z muzyką. W 2000 roku artystka wydała swój pierwszy solowy album „Empiryzm”, a rok później na rynku ukazał się jej krążek „5000 myśli”. Dziś nie tylko występuje na scenie, ale też uczy innych śpiewać.

Okazuje się, że nie tak dawno Magda Femme postanowiła ruszyć z zajęciami umuzykalniającymi dla dzieci i młodzieży. Cały czas pracuje też nad swoją karierą solową. Jej najnowsze single to „Słabo kłamiesz” z 2019 roku i „Eyo” z 2020 roku. Choć praca daje jej wiele energii, wciąż brakuje jej kontaktu z publicznością, który miała jeszcze przed pandemią.

Krzysztof Krawczyk Junior

Trwa zbiórka pieniędzy dla Krzysztofa Krawczyka Juniora. Cel ustalono na 50 tysięcy złotych

CZYTAJ DALEJ

- Nasze całe życie składa się właśnie z tego kontaktu. To daje nam siłę i poczucie, że nasza praca ma sens – mówiła w rozmowie dla Plejady.

Magda Femme kończy 50 lat

Magda Femme urodziła się 22 maja 1971 roku. Oznacza to, że właśnie dziś wokalistka obchodzi swoje 50. urodziny. Okrągła liczba nie stanowi jednak dla niej powodu do hucznego świętowania. W rozmowie z tym samym serwisem wyznała, że nigdy nie przywiązywała wagi do „okrągłych dat czy sylwestrów”.

- Ziemia krąży od miliardów lat, a my ekscytujemy się, że właśnie zrobiła kolejne kółko – skwitowała, dodając, że dziś ograniczy się jedynie do lampki wina w towarzystwie bliskich jej osób.

Jak dziś wygląda wokalistka?

Dalsze sukcesy zawodowe to nie jedyna rzecz, którą dziś może pochwalić się Magda Femme. Artystka od lat wiedzie bowiem szczęśliwe życie u boku ukochanego. W 2012 roku związała się z raperem Michałem Zawidzkim. Cztery lata wcześniej urodziła natomiast córkę, której dała na imię Nel.

Była wokalistka „Ich Troje” cieszy się również nieprzemijającą urodą. Choć dziś obchodzi 50. urodziny, na najnowszych zdjęciach nie można tego rozpoznać. Magda wygląda bowiem, jakby czas się dla niej zatrzymał. Zobaczcie sami:


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:
  • Tylko u nas: Robert Moskwa zdradził, jaka prywatnie jest Małgorzata Pieńkowska

Źródło: Instagram, FaktJeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >