Swiatgwiazd.pl
Izabela Janachowska

TRICOLORS/East News

Izabela Janachowska szczerze o swoim mężu. "Jest po prostu wymagającym partnerem"

13 Października 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Izabela Janachowska nieczęsto wypowiada się na temat życia prywatnego. Tym razem zrobiła jednak wyjątek, ujawniając smutną prawdę o swoim mężu.

Okazało się, że w ich życiu wcale nie jest tak kolorowo, jak mogłoby się wydawać. Ciężko uwierzyć również, jak zaczęła się ich znajomość. Prezenterka dała wówczas Jabłońskiemu tylko 45 minut.

Izabela Janachowska dała Jabłońskiemu trzy kwadranse

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński poznali się lata temu, gdy ta brała udział w "Tańcu z gwiazdami". Od razu zwrócił na nią uwagę, dlatego poprosił znajomych o pomoc w zaaranżowaniu spotkania.

Tymczasem Janachowska wiodła szczęśliwe życie jako singielka i nieszczególnie była zainteresowana adoratorem. Gdy doszło do pierwszej randki, wprost podkreśliła, że daje mu jedynie 45 minut.

Esmeralda

Pamiętacie Esmeraldę? Smutne, jak potoczyły się losy uwielbianej aktorki

CZYTAJ DALEJ

- Iza nie była pewna. [...] Zaznaczyła, że [...] właściwie wpadła tylko na chwilkę, bo zaraz musi dalej uciekać. A siedzieliśmy i rozmawialiśmy kilka godzin - wyznał Jabłoński w rozmowie z Vivą.

Mimo wcześniejszej niechęci Jabłoński zrobił na Izie ogromne wrażenie, co z kolei sprawiło, że w jej głowie pojawiła się myśl, że może być z tego coś więcej. Rzeczywiście, tak też było. Już trzy tygodnie później postanowili razem zamieszkać, a w 2014 roku powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Do dziś tworzą szczęśliwe i zgrane małżeństwo, którego owocem jest urodzony w 2019 roku syn Chirstopher.

Okazuje się jednak, że za zamkniętymi drzwiami nie zawsze jest tak kolorowo, jak mogłoby się wydawać. W rozmowie z Party Janachowska zdradziła, jak naprawdę wygląda ich małżeństwo.

Smutna prawda o małżeństwie Izabeli Janachowskiej

Prezenterka nie ukrywa, że jej mąż jest osobą niezwykle upartą i wymagającą. Nie zawsze jest jej z tym łatwo i, jak przyznała, na początku znajomości zupełnie tego nie dostrzegła.

Po latach wspólnego życia nauczyła się jednak doskonale go rozumieć, dzięki czemu udaje im się unikać niepotrzebnych sporów.

- Dziś myślę, że tak naprawdę dobrze się dobraliśmy, ale na początku związku kompletnie nie wiedziałam, że mój mąż okaże się typowym, upartym, zodiakalnym baranem. Świetnie się kamuflował, a prawda jest taka, że jest po prostu wymagającym partnerem. Doskonale wiem, które tematy są dla niego drażliwe, więc gdybym chciała, to potrafiłabym wkurzyć go jednym słowem - mówiła wyraźnie rozbawiona w rozmowie z Party.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Zdumiewające, co pokazała Magda Gessler. Wszystko się nagrało, nie spodziewaliśmy się takiego widoku
2. Kacper Kuszewski nagle zniknął z "TTBZ". Niebywałe, co teraz się z nim dzieje. Wszyscy byli w błędzie
3. Czołowa gwiazda największego hitu walczy ze śmiertelną chorobą. Dramatyczny wpis w sieci. "Czas odpuścić"

Źródło: Plotek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Czy jesteś dużym fanem "Tańca z gwiazdami"?

Pytanie 1 z 5

W którym roku wyemitowano pierwszą polską edycję "Tańca z gwiazdami"?

Weronika WasiakAutor

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Okropne, jak potraktowali Iwonę z "Sanatorium miłości". Doświadczyła przykrego hejtu

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Michał Szpak wyznał, co działo się z nim po stracie mamy

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Michał Wiśniewski jest niezwykle wspierany przez swoją żonę

Czytaj więcej >
pilne

Życie gwiazd

Nie żyje legendarny Leslie Bricusse. Twórca hitów do filmów o Bondzie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Na grobie Krzysztofa Krawczyka rozbłysną światła i zagra muzyka

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przemek Kossakowski wypowiedział się o nagraniu z toalety

Czytaj więcej >