Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nie żyje mama Izabeli Janachowskiej. Gwiazdy poruszone tragedią
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.11.2023 09:08

Nie żyje mama Izabeli Janachowskiej. Gwiazdy poruszone tragedią

Mama Izabeli Janachowskiej nie żyje
Mama Izabeli Janachowskiej nie żyje, fot. KAPIF

Zmarła mama Izabeli Janachowskiej. Nie żyje Grażyna Janachowska. Prezenterka Polsatu przekazała smutne wieści. Zamieściła apel do mediów i przekazała informację o dacie pogrzebu. Gwiazdę wspierają przyjaciele z branży.

Nie żyje mama Izabeli Janachowskiej

Izabela Janachowska jest znaną prezenterką Polsatu, która oprócz programu "Taniec z Gwiazdami" zajmuje się szczegółowo ślubną tematyką. W mediach społecznościowych nie kryje przed obserwatorami kulis biznesu i prywatności z mężem i synem. Tym razem musiała przekazać im jednak bardzo smutną wiadomość.

W najnowszym poście zamieściła nekrolog informujący o śmierci jej bliskiej osoby. Izabela Janachowska pożegnała zmarłą wzruszającymi słowami polskiego poety, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Zamieściła fragment wiersza “Pożegnanie z matką”:

Ona mi pierwsza pokazała księżyc i pierwszy śnieg na świerkach, i pierwszy deszcz.

Kolejne roszady w Polsacie. Izabela Janachowska już nie jest gwiazdą nr 1. "Opatrzyła się widzom" Iza Janachowska o rozprawie i karze finansowej! Jak zakończył się konflikt z Pauliną Smaszcz?

Izabela Janachowska po śmierci matki apeluje do mediów i fanów

Wraz z informacją o śmierci Izabela Janachowska podzieliła się czarno-białym zdjęciem z mamą. Panie w czułym objęciu składały sobie pocałunek. Na pierwszy rzut oka widać, że matkę i córkę łączyły bardzo silne relacje. Wpis prezenterki ściska za serce.

Mamo…

W tych trudnych chwilach prosimy o uszanowanie naszej prywatności – dodała.

Izabela Janachowska często podkreślała ważność rodzinnych relacji w jej życiu. Gdy rodzice przeprowadzili się ze Szczecina do Warszawy, prezenterka wraz z synem mogła z nimi spędzać wolne weekendy.

Moja mama jest silną jednostką. Ale nasze relacje są dziś wspaniałe. Wraz z tatą przeprowadzili się do Warszawy – pojechali za córkami. Jeśli tylko nie jestem w pracy, to weekendy są tylko dla nas. I wydaje mi się, że dla Kriska to jest fajne, że wychowuje się w domu, gdzie są rodzice, dziadkowie, ciocie… – wyznała "Vivie!".

Co więcej, w smutnym poście Izabela Janachowska zwróciła się do osób, które dotknięte wiadomość o śmierci jej mamy. Gwiazda Polsatu poprosiła w tym trudnym dla niej i bliskich czasie o "nieskładanie kondolencji".

Pogrzeb Grażyny Janachowskiej. Kiedy i gdzie ostatnie pożegnanie?

Mama Izabeli Janachowskiej prowadziła własny profil w mediach społecznościowych. Tam także pojawiła się informacja o śmierci kobiety. Wśród pozostałych postów królowała córka oraz ukochany wnuk. 

Z nekrologu udostępnionego przez prezenterkę wiemy, że jej mama odeszła 20 listopada bieżącego roku. Przekazano także szczegóły ostatniego pożegnania pani Grażyny Janachowskiej.

Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 27 listopada o godzinie 13:00 w kaplicy na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie.

Gwiazdy żegnają mamę Izabeli Janachowskiej

Wiadomość o śmierci Grażyny Janachowskiej poruszyła internautów oraz przyjaciół Izabeli z branży. Pod poruszającym wpisem pojawiły się kondolencje od znanych osób.

  • Sylwia Bomba: Wyrazy współczucia.
  • Hanna Żudziewicz: Moje kondolencje.
  • Anna Kalczyńska: Iza, współczuję z całego serca.
  • Rafał Maserak: Izabello największe wyrazy współczucia.

Łączymy się w bólu z rodziną Izabeli.

Izabela Janachowska
Izabela Janachowska, fot. KAPIF