Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kolejne roszady w Polsacie. Izabela Janachowska już nie jest gwiazdą nr 1. "Opatrzyła się widzom"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 02.10.2023 12:32

Kolejne roszady w Polsacie. Izabela Janachowska już nie jest gwiazdą nr 1. "Opatrzyła się widzom"

Izabela Janachowska, Edward Miszczak
Pozycja Izabeli Janachowskiej w Polsacie zagrożona?, fot. KAPiF

Stacje telewizyjne w ostatnim czasie prześcigają się we wprowadzanych zmianach w swoim gwiazdorskim składzie. Polsat niedawno pożegnał się z Katarzyną Skrzynecką, Piotrem Gąsowskim oraz Katarzyną Dowbor, a teraz zapowiada kolejne roszady. Izabela Janachowska ma powody do obaw?

Izabela Janachowska: programy w Polsacie

Prezenterka od 2021 roku występuje jako jedna z gospodyń tanecznego programu Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Oprócz tego gwiazda dostała własne show o tematyce ślubnej. To właśnie jej poświęca także kanał w serwisie YouTube.

Wydawałoby się, że prezenterka jest swego rodzaju guru od ślubów w stacji telewizyjnej. Polsat zapowiedział nawet nowy program, który będzie skupiał się na pannach młodych. Jako prowadzącej nie zobaczymy jednak Izabeli Janachowskiej.

Iza Janachowska o rozprawie i karze finansowej! Jak zakończył się konflikt z Pauliną Smaszcz?

Nowy program Polsatu o tematyce ślubnej bez Izabeli Janachowskiej!

Z początkiem października stacja rusza z kolejnym programem, który ma szansę stać się telewizyjnym hitem. 5 października zobaczymy pierwszy odcinek show "Drugie życie sukni ślubnej. Second Chance Dresses", w którym przyszłe panny młode będą mogły kupić wymarzoną kreację od poprzedniej właścicielki.

W roli gospodyni programu wcieli się zupełnie nowa postać w polskim show-biznesie, Marta Lech-Maciejewska. Influencerka wraz z mężem prowadzi modowy blog SuperStyler, a także ma własną markę ubrań, Spadiora.

Program na antenie Polsat Cafe może być prawdziwym przełomem w jej karierze. Tylko co na takie nowości Izabela Janachowska?

Izabela Janachowska straci pracę?

Brak współpracy stacji z prezenterką przy nowym programie może wydawać się dla wszystkich sporym szokiem. Okazuje się, że sama gwiazda nie spodziewała się takiej decyzji. Jak donosi serwis shownews.pl zarząd Polsatu postanowił wypróbować w telewizji nowych twarzy. Izabela Janachowska mogła się "przejeść" widzom?

Do tej pory w Polsacie wszystkie programy związane ze ślubami prowadziła Izabela Janachowska. Sądziła, że również ten program poprowadzi, ale Polsat chciał wypróbować kogoś nowego, bo Janachowska się opatrzyła już widzom. Stąd też pomysł na Martę Lech-Maciejewską. Janachowska strasznie się wkurzyła, bo myślała, że jest jedyną od ślubów, a tu nagle przyszła konkurencja. Nasza nowa prowadząca bardzo się Polsatowi spodobała, a Janachowska zaczęła się obawiać o swoją pozycję w stacji i boi się, że może ją stracić.

Czas pokaże, czy widzowie przywitają nową prowadzącą z otwartymi ramionami, czy może czeka ją taki sam los jak Elę Romanowską po zastępstwie Katarzyny Dowbor.

Izabela Janachowska (23).jpg
Pozycja Izabeli Janachowskiej w Polsacie zagrożona?, fot. KAPiF
Edward Miszczak (11).jpg
Pozycja Izabeli Janachowskiej w Polsacie zagrożona?, fot. KAPiF

Źródło: shownews.pl