Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Elżbieta Romanowska w ogniu krytyki po debiucie w "Nasz nowy dom". Widzowie w szoku: "Co wyście zrobili"
Anna Lipska
Anna Lipska 07.09.2023 21:56

Elżbieta Romanowska w ogniu krytyki po debiucie w "Nasz nowy dom". Widzowie w szoku: "Co wyście zrobili"

Elżbieta Romanowska skrytykowana po debiucie w "Nasz nowy dom"
Elżbieta Romanowska, fot. KAPIF/Instagram

Elżbieta Romanowska zadebiutowała jako prowadząca w nowym sezonie uwielbianego przez widzów Polsatu programu “Nasz nowy dom”. Jakie opinie po pierwszym odcinku pojawiły się w sieci? Czy fani show są zadowoleni z pracy następczyni Katarzyny Dowbor? 

"Nasz nowy dom". Elżbieta Romanowska zastąpiła Katarzynę Dowbor

7 września rozpoczęła się kolejna edycja “Nasz nowy dom” z nową prowadzącą Elżbietą Romanowską. Nowa gospodyni programu zastąpiła zwolnioną Katarzynę Dowbor, co było szokiem dla wielu fanów. 

Widzowie, którzy od lat oglądali reality i podziwiali przy pracy rudowłosą gwiazdę Polsatu, nie wyobrażali sobie, że mogłoby jej zabraknąć. Nie milkła krytyka, a przy okazji, jeszcze zanim zaczęła pojawiać się na planie produkcji, oberwało się Eli Romanowskiej. 

Tylko u nas: "To nie był łatwy czas". Ela Romanowska w poruszających słowach o początkach w "Nasz nowy dom"

"Nasz nowy dom". Współpracownicy o Elżbiecie Romanowskiej

Współpracownicy Eli Romanowskiej zdążyli ją już poznać, a także wypowiedzieć się temat nowej prowadzącej. Uważają, że świetnie odnalazła się w tej roli. 

"Bardzo szybko dotarliśmy się z Elą, choć mogłoby być przecież zupełnie inaczej" - podkreśliła jakiś czas temu architektka Martyna Kupczyk w rozmowie z "Faktem". 

Po emisji pierwszego odcinka mówiła:

"Ela jest fantastyczna. W sumie to żałuję, że dopiero dwa remonty za nami, bo najchętniej bym już wyremontowała cztery domy, bo naprawdę z Elą pracuje mi się bardzo dobrze, złapałyśmy to flow. Niech ta energia jej nie opuszcza, bo ma jej w sobie bardzo dużo, i to się czuje, i jest bardzo pozytywna atmosfera" - dodała.

A jak jej debiut ocenili fani programu?

Elżbieta Romanowska (2).png
Elżbieta Romanowska fot. KAPiF
Elżbieta Romanowska 1.png
Elżbieta Romanowska fot. KAPiF

"Nasz nowy dom". Widzowie oceniają debiut Elżbiety Romanowskiej

W czwartek widzowie mogli zobaczyć Elę Romanowską w jej debiucie. Zaczęła w Koninie, gdzie mieszka pani Ania, która samotnie wychowuje trzynastoletniego Kacpra. Nastolatek jest dzieckiem w spektrum autyzmu. 

Jego mama także ma poważne problemy zdrowotne. Walczy z chorobą nowotworową i ma za sobą mastektomię. Mieszkanie, które zajmuje z synem, nie jest dostosowane do ich potrzeb. Ekipa Romanowskiej zajęła się remontem.

Na Instagramie programu pojawiły się już opinie po odcinku.

  • Zawsze czekałam z niecierpliwością na ten program. Teraz, pomimo szczytnej idei, zrobił się nudny. Czyżby zmieniono nie tylko prowadzącą, ale i reżysera? 
  • Mówią, że zmiany są potrzebne, ale są rzeczy, których za nic w świecie się nie powinno zmieniać...
  • Wiem, że marzyła pani o zmywarce, zmywarka się niestety nie zmieściła, ale jest zlew...' a nie, jednak jest zmywarka. Oh. My. God, co Wyście najlepszego zrobili, zatrudniając tę podrzędną aktorkę.
  • Nie ma tego czegoś co było w poprzednich edycjach. Pomaganie jest super, ale program wiele stracił po zmianach - piszą.

Oglądaliście? Jak oceniacie debiut Romanowskiej? Czy godnie zastąpiła Dowbor?