Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Jeden z dziesięciu": widzowie zawiedli się na odpowiedziach uczestniczki
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.03.2022 01:00

"Jeden z dziesięciu": widzowie zawiedli się na odpowiedziach uczestniczki

Jeden z dziesięciu
Kadr programu Jeden z dziesięciu, prod. ITV Global Entertainment

Widzowie "Jeden z dziesięciu" skrytykowali zwyciężczynię odcinka. Uczestniczka nie znała odpowiedzi o dopływ Wisły.

Teleturniej sprawdzający wiedzę ogólną uczestników emitowany jest bezzmiennie od prawie trzydziestu lat. Widzowie z zainteresowaniem oglądają poczynania zawodników, sami próbując przy tym odpowiadać na trudne pytania zadawane przez prowadzącego.

W ostatnim finale zwyciężyła trzydziestojednoletnia pani Aleksandra, która pomimo sukcesu spotkała się z krytyką internautów. Widzowie nie byli zadowoleni z błędnych odpowiedzi podawanych przez uczestniczkę na początkowych etapach rywalizacji.

Zwyciężczyni "Jeden z dziesięciu" nie poradziła sobie z prostym pytaniem

Dziesięciu bohaterów każdego odcinka odpowiada na pytania zadawane przez prowadzącego, Tadeusza Sznuka. Uczestnicy muszą wykazać się obszerną wiedzą ogólną, jednak mogą liczyć na trzy możliwości pomyłki. Zwyciężczyni odcinka doszła do finału programu i zwyciężyła, ale po drodze napotkała na przeszkody, które zapadły w pamięć wielbicielom teleturnieju.

Jedno z pytań, które sprawiło trudność pani Aleksandrze, łączyło w sobie zagadnienia geograficzne oraz historyczne. Chodziło o dopływ Wisły, nad którym odbyła się jedna z bitew kampanii wrześniowej. Po chwili zastanowienia uczestniczka podała błędną odpowiedź, wskazując Odrę. Po charakterystycznym dźwięku sygnalizującym pomyłkę prowadzący powiedział, że chodziło o Bzurę.

Pomimo drobnych niepowodzeń uczestniczce udało się dotrzeć do finału i zwyciężyć cały odcinek, jednak widzowie skupili się na niewłaściwej odpowiedzi kobiety na początkowych etapach rozgrywki.

- Chyba musiał być to najsłabszy odcinek od lat. Wygrywa sympatyczna pani, która uznaje Odrę za dopływ Wisły, i to w pytaniu historycznym... — komentowano pod profilem teleturnieju w mediach społecznościowych. Występy telewizyjne dla osób niezwiązanych z mediami często wiążą się z dodatkową porcją stresu, tym bardziej gdy na wizji uczestnicy muszą pochwalić się wiedzą ogólną. Teleturniej "Jeden z dziesięciu" nie raz udowodnił, że presja czasu oraz obecność kamer potrafią przyćmić umysł nawet najwybitniejszym zawodnikom. Mimo to miło jest oglądać zwycięstwa zwykłych ludzi, którzy z odwagą zgłaszają się do telewizyjnej rywalizacji.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza

  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów

  3. Córka Adama Małysza nagle przekazała smutne wieści, nie miała innego wyboru

Zapraszamy na naszego Instagrama

Źródło: Plotek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].