Swiatgwiazd.pl
Joanna Opozda

instagram.com/asiaopozda

Joanna Opozda wywołała burzę w sieci. Wystarczył krótki wpis o paznokciach hybrydowych

25 Września 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Joanna Opozda musi ostatnio mierzyć się z wyjątkowym zainteresowaniem mediów i opinii publicznej. Niestety, przy okazji spotyka ją z tego powodu wiele nieprzyjemności. Pod ostatnim wpisem na Instagramie wylała się na nią lawina hejtu.

Krótki wpis o paznokciach hybrydowych spotkał się ze szczególnie ostrym odbiorem internautów. Wszystko przez jedną rzecz.

Rodzinna tragedia Joanny Opozdy

Jakiś czas temu w rodzinie Joanny Opozdy doszło do straszliwego wypadku. Jak przekazały media, ojciec aktorki spadł z balkonu i w ciężkim stanie trafił do szpitala. Mężczyzna ma mieć poważne problemy z poranioną nogą, a nawet przyjął ponoć ostatnie namaszczenie.

- W ostatnim czasie mięśnie w poranionej nodze zaczęły mi gnić i jeżeli nic się nie poprawi to w końcu tutaj umrę - wyznał.

pjimage (9)

Michał Wiśniewski zaapelował do fanów. "Pragnę żyć, bo mam dla kogo"

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Do prawdziwego skandalu doprowadziła jego dalsze słowa, w których zdradził, jakoby miał nie otrzymywać żadnego wsparcia od córki i żony. Jest pewien, że jeśli nie wróci do Polski, stanie się najgorszę.

- Zero pomocy od żony córek nie chcą zapłacić za lot ratujący mi życie!! Moje pieniądze przepuszczają w Spa - [pisownia oryginalna, przyp. red.] pisał w sieci. (Więcej tutaj)

Na Joannę Opozdę momentalnie wylała się lawina hejtu, a teraz internauci znaleźli kolejny powód do skrytykowania aktorki.

Post Opozdy wywołał burzę

Po miesiącu przerwy żona Antka Królikowskiego wróciła na Instagrama i przy okazji zareklamowała popularną firmę z lakierami hybrydowymi.

- W końcu znalazłam chwilę dla siebie i zamieniłam się w swoją własna stylistkę paznokci. [...] Robienie hybrydy zajmuje średnio 20 minut, czyli idealnie dla tych z Was, którym zawsze brakuje czasu - napisała.

Słowa aktorki momentalnie odbiły się głośnym echem w sieci. Obserwatorzy od razu zwrócili uwagę, że samodzielne wykonanie hybrydy zajmuje znacznie dłużej, niż 20 minut. Zarzucili więc Joasi, że jej reklama nie jest rzetelna.

- Każdy kto robi hybrydy wie, że zrobienie ich porządnie w 20min jest niemożliwe

- Samo malowanie może trwa 20 min. Prawidłowe przygotowanie płytki paznokcia do położenia hybrydy trwa nieco dłużej. Ktoś może sobie zrobić krzywdę wierząc w tą reklamę. Nie polecam dla osób bez wiedzy na temat podstaw robienia manicure hybrydowego

- Chciałabym zobaczyć zdjęcia takiej wykonanej hybrydy w 20 min.... na pewno nie jest to zrobione dokładnie i estetycznie. Po drugie te lakiery mają tragiczny skład I bez odpowiedniego przygotowania i wiedzy narobicie sobie więcej szkody niż pożytku - czytamy w komentarzach.

Głos zabrały również specjalistki w tej dziedzinie, przyznając, że sprzęt reklamowany przez Opozdę nie jest najlepszej jakości.

- Taka lampą to nic się nie utwardzi. Ja rozumiem, że zarabia Pani na firmie, ale niech Pani nie wprowadza ludzi w błąd. [...] Jestem stylistką i na co dzień doprowadzam do porządku paznokcie zrobione samodzielnie w domu bez szkolenia. [...] Chętnie poczytam jak przygotowała Pani płytkę do położenia hybrydy [...]. I jeszcze położenie w 20 minut - czytamy.
Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Polskie teleturnieje. Pamiętasz, kto je prowadził?

Pytanie 1 z 4

Kto prowadził teleturniej "Koło Fortuny"?

Weronika WasiakAutor

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Agata Rubik pokazała zdjęcie z mamą. Wyglądają jak siostry

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Edyta Pazura zaczęła rodzić w restauracji. Nagle została wyrzucona przez kelnera

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Roksana Węgiel nie przypomina samej siebie. Fani przyrównali ją o uwielbianej gwiazdy

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura wygadał się na temat swojego małżeństwa. Wspomniał o intercyzie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Okropne, jak potraktowali Iwonę z "Sanatorium miłości". Doświadczyła przykrego hejtu

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Michał Szpak wyznał, co działo się z nim po stracie mamy

Czytaj więcej >