Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Justyna Żyła ma poważne problemy z córką. Dosadnie porównała ją do ojca
Michał Fitz
Michał Fitz 19.10.2021 02:00

Justyna Żyła ma poważne problemy z córką. Dosadnie porównała ją do ojca

Justyna Żyła
instagram.com/justynazyla

Justyna Żyła zyskała sławę głównie dzięki głośnemu rozstaniu ze swoim byłym już mężem, znanym skoczkiem narciarskim, Piotrem Żyłą. Para nie rozchodziła się w dobrych relacjach. Mało tego, influencerka za pewne problemy wciąż go obwinia!

Justyna zajmuje się bowiem dwójką dzieci, których doczekała się wraz z Piotrem. Ich wychowanie sprawia jej problemy, za co współodpowiedzialny ma być właśnie ich ojciec.

Justyna Żyła i problemy z córką

Justyna Żyła postanowiła nieco pożalić się za pośrednictwem mediów społecznościowych i jednocześnie zasięgnąć też rady. Sprawa dotyczyła jej córki. Influencerka zdradziła, że ta ma problem z jedzeniem i nie chce przyjmować pewnych posiłków.

Jej pociecha niechętnie spożywa niektóre produkty. Żyła wyjawiła bowiem, że córka nie chce jeść mięsa oraz jego zamienników. Wie nawet, z czego to wynika.

O taki stan rzeczy obwinia Tiktoka. Jej córka ma z niego dużo korzystać i najwidoczniej uległa popularnym na tej platformie trendom, które piętnują jedzenie mięsa. Dodała, że już sama nie wie, co z tym zrobić i poprosiła swoich obserwujących o pomoc.

- Człowieku, „węgiel”  ci matka tak przemyca… Mięcho i ryby, jak się da! Nie piszcie, że da się bez mięsa itd. Trenując z taką aktywnością fizyczną, którą ma dziewięciolatka, trzeba dostarczać wszystkiego, a witamin, owoców, itd. nam nie brakuje. Jadła wszystko, póki TikTok nie „zwołał” tej mody, że mięso jest ble, zamienniki są złe, warzywa są złe… Szlag mnie trafia. Macie taki sam problem? - mówiła.

Justyna Żyła o winie męża

Choć winny wtłoczeniu do głowy dziewczynki takich, a nie innych przekonań ma być TikTok, Justyna Żyła zaznacza też, że na jej zachowanie wpływ ma ojciec, a konkretnie jego geny.

Wyjawiła bowiem, że córka swoją upartość ma po ojcu. Dodała przy tym, że właśnie przez ten fakt obawia się o nią podwójnie.

- Kurczę, nawet taka kara nie pomaga. Ale co cię nie zabije, to cię wzmocni – w przekonaniu. Jak u was z mega aktywnymi dziećmi? Dobra przyznam, młoda to cały ojciec, więc boję się podwójnie - dodała.

Zobacz post:

Źródło: jastrzabpost.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Tragedia na planie "Świata według Kiepskich". Ukochany gwiazdy zmarł na jej oczach 2. Joanna Jabłczyńska miała poważny wypadek. Wyciekło porażające zdjęcie ze szpitala 3. Michał Wiśniewski usłyszał poważne zarzuty, prokuratura wszczęła śledztwo. Jest pilne oświadczenie

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].