Swiatgwiazd.pl
Justyna Żyła

Instagram / Iza Małysz

Justyna Żyła na ślubie Karoliny Małysz

5 Września 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

W miniony weekend córka Adama Małysza wzięła ślub. Okazuje się, że na uroczystości pojawiło się wielu niezwykłych gości - między innymi Justyna Żyła.

Justyna Żyła podzieliła się wczoraj na swoim Instagramie niezwykłym zdjęciem - okazuje się, że była jedną z gościn na ślubie córki Adama Małysza. Celebrytka pojawiła się w towarzystwie swojego nowego partnera.

Justyna Żyła na ślubie Karoliny Małysz

W minioną sobotę doszło do ważnego wydarzenia w życiu Adama Małysza. Znany sportowiec poprowadził swoją jedyną córkę, Karolinę Małysz, do ołtarza. Dwudziestoczterolatka została żoną swojego wieloletniego partnera, Kamila Czyż.

Para planowała uroczystość już od dawna. Związani są ze sobą już od siedmiu lat, zaś ślub miał odbyć się już w 2020, jednak niestety pandemia pokrzyżowała te plany. Jednak 5 września w końcu mogli świętować ten ważny dzień w otoczeniu rodziny i najbliższych znajomych.

Adam Małysz z żoną nie kryli sympatii wobec swojego świeżo upieczonego zięcia. Wielokrotnie wypowiadali się pozytywnie o Kamilu, chwalili jego zaradność. Izabela Małysz wręcz cieszyła się, że stanie się on częścią ich rodziny.

Na ślubie Karoliny Małysz pojawiło się wielu znakomitych gości. Między innymi zalicza się do nich znana celebrytka, Justyna Żyła. Pojawiła się w towarzystwie przystojnego mężczyzny.

Monika Richardson

Monika Richardson o nadopiekuńczości w związku. ''Teraz ponoszę tego konsekwencje"

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Z kim Justyna Żyła pojawiła się na ślubie Karoliny Małysz?

W sobotę Justyna Żyła podzieliła się na swoim Instagramie zdjęciem z drogi na ślub. Możemy na nim zobaczyć ją w eleganckiej sukience, czarnej kurtce i okularach przeciwsłonecznych. Włosy zaś związała w szykowny kok - nie ma wątpliwości, że to właśnie stylizacja na wesele córki Adama Małysza.

Nie była jednak na uroczystości sama - pojawiła się w towarzystwie wysokiego, przystojnego mężczyzny. Najpewniej jest to jej nowy partner, którym chętnie się chwali w social mediach, jednak dotąd starała się nie pokazywać jego twarzy.

Ślub odbył się w luksusowej sali weselnej, panna młoda pojawiła się w przepięknej, koronkowej sukni ślubnej. Według doniesień mediów pierwszy taniec zatańczyli do piosenki "Something Just Like This" Coldplay i Chainsmokers.

Justyna Żyła partner


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Były uczestnik „Top Model” trafił do szpitala. „Boję się”

  • Polska dziennikarka straciła ciążę. Zrozpaczona zaapelowała do internautów

  • Kinga Preis wyznała, jak traktowano ją w szkole aktorskiej. „To był naprawdę trudny czas”

Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Alicja Czepli

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >