Swiatgwiazd.pl
Justyna Żyła pokazała wiadomość od hejtera

Piotr Molecki/East News

Justyna Żyła pokazała prywatne wiadomości od hejtera

12 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Justyna Żyła po raz kolejny stała się obiektem hejtu. Tym razem była żona Piotra Żyły otrzymała prywatne wiadomości, których autor nie przebierał w słowach. Jedną ze skandalicznych obelg celebrytka postanowiła upublicznić w sieci. Aż trudno uwierzy

  • Justyna Żyła otrzymała prywatne wiadomości od hejtera

  • Treść jednej z nich wciąż krąży po sieci

  • „Takie miłe wiadomości w niedzielę” – skomentowała ironicznie była żona Piotrka Żyły

Justyna Żyła zasłynęła w show-biznesie dzięki głośnemu rozstaniu z Piotrem Żyłą. Mimo że do ich rozwodu doszło w 2018 roku, celebrytka i skoczek narciarski wciąż cieszą się zainteresowaniem tabloidów. Wszystko przez publiczne pranie kolejnych małżeńskich brudów.

Justyna Żyła w sieci

Justyna Żyła od kilku lat jest bardzo aktywna w social mediach, a jej konto na Instagramie obserwuje już blisko 100 tysięcy użytkowników. Celebrytka wielokrotnie próbowała uprzykrzyć życie byłemu mężowi. W jednym z postów oskarżyła go nawet o zabranie samochodu. Poskarżyła się wówczas swoim obserwatorom, że teraz musi wozić dzieci sankami.

Niedługo później Justyna Żyła postanowiła odpuścić eksmałżonkowi i zamiast na nim, zaczęła skupiać się na jego nowej ukochanej. Konflikt między kobietami zaszedł jednak tak daleko, że Marcelina Ziętek zdecydowała się zgłosić sprawę do sądu (więcej TUTAJ).

Hejter Justyny Żyły wysłał jej prywatną wiadomość

Doniesienia o konflikcie Justyny Żyły z Piotrem Żyłą i jego nową ukochaną od lat krążą po największych serwisach internetowych w Polsce. Dyskusje odbywają się także w komentarzach na profilach społecznościowych samych zainteresowanych. Internauci dzielą się na dwie podstawowe grupy – jedni stają po stronie Justyny Żyły, inni zaś bronią jej byłego męża i Marceliny Ziętek.

[EMBED-874]

W rezultacie każdy z trojga zainteresowanych od dłuższego czasu mierzy się z hejtem. Przykre słowa padają najczęściej w komentarzach pod zdjęciami Justyny Żyły. Celebrytka nigdy nie bała się im przeciwstawić i otwarcie walczyła niekonstruktywną krytyką. Tego, czego doświadczyła w niedzielę, jednak się nie spodziewała,

Wczoraj na InstaStory Justyny Żyły pojawił się screen prywatnej wiadomości, którą celebrytka otrzymała od nieznanego jej nadawcy. Szybko zorientowała się, że jego konto jest fikcyjne i z pewnością służyło jedynie do wysłania jej obraźliwych wiadomości. Treścią jednej z nich postanowił podzielić się ze swoimi obserwatorami.

- Od*ierdol się od Piotra. Zaakceptuj to, że on ma cię w d*pie. I trzymaj z dala od nas te bachory – napisał nadawca wiadomości.

Skandaliczne słowa Justyna Żyła skomentowała krótko, acz bardzo ironicznie:

- Takie miłe wiadomości w niedzielę – napisała w publikacji.

Choć relacja Justyny Żyły zniknęła już z social mediów, portalowi Pudelek udało się zrobić screen przykrych słów, które otrzymała celebrytka. Zobaczcie sami:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post, Pudelek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >