Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Katarzyna Glinka wyszła za mąż. Skromny ślub odbył się w Grecji
Kamila Krótka
Kamila Krótka 29.08.2021 02:00

Katarzyna Glinka wyszła za mąż. Skromny ślub odbył się w Grecji

pjimage (69)
Fot. instagram.com/katarzynaglinka

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki wzięli ślub. Okazało się jednak, że zrezygnowali z wystawnego wesela, a postawili na skromne przyjęcie. Uroczystość miała miejsce w Grecji, skąd nowożeńcy pochwalili się nastrojowymi zdjęciami.

Katarzyna Glinka jest już żoną. Wraz z partnerem postanowili sformalizować swój związek, a przy okazji pochwalić się w sieci zachwycającymi kadrami.

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki są już małżeństwem

Ukochany Katarzyny Glinki umieścił w sieci post, w którym poinformował internautów o swoim ślubie w Grecji. Para zrezygnowała z wystawnego wesela, modnego nie tylko w ostatnim czasie wśród gwiazd, a postawiła na prostotę. Para zrezygnowała też ze świadków. Trzeba przyznać, że panna młoda wyglądała zjawiskowo. Jej długa, biała sukienka w stylu boho doskonale wpisywała się w grecki krajobraz i podkreślała urodę aktorki.

- Wiem, wiem... miała być impreza, stado gości, jazz band i dużo dobrego jedzenia, ale zdecydowaliśmy się na skromniejszą wersję i bez świadków - napisał Jarosław Bieniecki na Instagramie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Sypią się gratulacje

Post wzbudził szerokie zainteresowanie i jest chętnie komentowany przez internautów. Pojawiają się takie komentarze, jak:

"Wszystkiego dobrego!"

"Pomyślności"

Bez komentarza nie mogła zostawić też postu Joanna Koroniewska, która napisała:

Gratulacje 🤍🤍🤍🔝🔝🔝🔝 Choć szczerze, żałuję że JA nigdzie nie odczytam Ci niczego 😂😂😂 nie zacytuję żadnego poety etc.😂😂😂 No cóż… 🤔🤔🤔 jeszcze COŚ WYMYŚLĘ !!! Graty!!!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]