Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kim jest Malwina Wędzikowska? To ona poprowadzi nowy program TVN "The Traitors"
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 28.02.2024 15:04

Kim jest Malwina Wędzikowska? To ona poprowadzi nowy program TVN "The Traitors"

Malwina Wędzikowska
Malwina Wędzikowska, fot. KAPiF

Malwina Wędzikowska od wielu lat jest aktywna w świecie show-biznesu. Jednak teraz jest o niej coraz głośniej. Wiadomo, że poprowadzi nowy sezon programu TVN. Kim jest Malwina Wędzikowska i co o niej wiemy?

Kim jest Malwina Wędzikowska?

Malwina Wędzikowska przyszła na świat 24 lutego 1981 roku w Łodzi, gdzie również dorastała. Jej rodzina była rozbita, gdyż rodzice rozwiedli się, kiedy była jeszcze dzieckiem. Pomimo trudności, takich jak problemy finansowe i nawet okres bezdomności, Malwina nie poddała się. 

Z determinacją realizowała swoje marzenia i pasje. Po ukończeniu Akademii Sztuk Pięknych pracowała jako scenograf i kostiumograf. Zdobyła doświadczenie przy licznych programach telewizyjnych, takich jak „Dancing with the Stars”, „Taniec z gwiazdami”, „The Voice of Poland”, „Top Model” czy „Kocham cię, Polsko”.

Nawet jej były partner był ze świata show-biznesu. Z kim spotykała się Wędzikowska?

Stanowski zastrasza Derpienski i grozi jej śmiercią?! Opublikowała serię wstrząsających wiadomości Ewa Farna zdradzona przez partnera. Nie do wiary z kim to zrobił. Cios prosto w serce

Związki Anny Wędzikowskiej

Malwina Wędzikowska od dawna jest dobrze zaznajomiona z polskim show-biznesem i często obraca się w towarzystwie znanych osobistości. Jej praca przy produkcjach telewizyjnych pozwoliła jej poznać Rinke Rooyensa, byłego męża Kayah, z którym spędziła 5 lat. Ich związek zakończył się jednak w 2015 roku. Po pewnym czasie jako singielka Malwina znalazła partnera, o którym mówi, że zmienił jej życie.

Malwina Wędzikowska jest bardzo skryta jeśli chodzi o swoje życie prywatne, dlatego niewiele informacji jest dostępnych na temat jej obecnego partnera. Wiadomo jedynie, że nazywa się Bartosz i jest znany w sieci pod pseudonimem Jungen i zajmuje się jazdą na deskorolce.

Teraz Wędzikowska zabłyśnie w zupełnie nowej roli. Gwiazda dostała angaż jako prowadząca nowego sezonu programu TVN.

Malwina Wędzikowska prowadzącą nowego programu

Malwina Wędzikowska jest ponadto rodziną popularnej dziennikarki Anny Wendzikowskiej. Ich podobne nazwiska nie są zbiegiem okoliczności, lecz wynikają z urzędowego błędu. Ich dziadkowie byli braćmi, co czyni je kuzynkami. Różnice w pisowni nazwisk mogą wynikać z tego, że dziadek Anny Wendzikowskiej miał błędnie wpisane nazwisko w swoim akcie urodzenia. 

Malwiną Wędzikowska poprowadzi nowy sezonu programu “The Traitors. Zdrajcy” już wiosną na antenie TVN oraz w serwisie Player. Akcja toczyć się będzie głównie w Belgii, gdzie uczestnicy oraz ekipa realizacyjna nagrywali program. W reality show, w którym rywalizuje aż 24 osoby, ścierają się zdrajcy i lojalni, aby zdobyć zwycięstwo. Aby wygrać, będą musieli doskonalić swoje umiejętności obserwacji, analizy zachowań przeciwników oraz strategicznego myślenia. Gra opiera się na kłamstwie, manipulacji i zdradzie.

Malwina Wędzikowska, fot. KAPiF
Malwina Wędzikowska, fot. KAPiF
Malwina Wędzikowska, fot. KAPiF
Malwina Wędzikowska, fot. KAPiF
Malwina Wędzikowska, fot. KAPiF
Malwina Wędzikowska, fot. KAPiF