Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Anna Wendzikowska miała wypadek. Dziennikarka pokazała bolesne obrażenia
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 22.01.2024 12:23

Anna Wendzikowska miała wypadek. Dziennikarka pokazała bolesne obrażenia

Anna Wendzikowska miała wypadek, fot. KAPiF; TRICOLORS/East News
Wendzikowska miała wypadek, fot. KAPiF; TRICOLORS/East News

To miał być wyjątkowy, rodzinny czas. Niestety podczas wycieczki z córkami Anna Wendzikowska miała wypadek. Zdjęcie przedstawiające obrażenia dziennikarka opublikowała w swoich mediach społecznościowych.

Anna Wendzikowska z dziećmi

Anna Wendzikowska doczekała się dwóch córeczek. W 2015 r. na świat przyszła jej pierwsza pociecha - Kornelia, owoc związku ze znanym z Audiofeels Patrykiem Ignaczakiem.

Trzy lata później dziewczynka doczekała się siostrzyczki Antoniny, której ojcem jest Jan Bazyl. Dzieci są istnym oczkiem w głowie dziennikarki, która stara się poświęcać im niemal każdą wolną chwilę.

Zimowy sezon skłonił dawną reporterkę “Dzień dobry TVN” do rodzinnego wyjazdu. Wraz z córeczkami wybrała się zatem do Włoch, gdzie oddała się istnemu narciarskiemu szaleństwu.

Anna Wendzikowska przez lata milczała. W końcu wyznała, co naprawdę działo się na planie "M jak miłość". "Brak szacunku" Anna Wendzikowska powróciła do tematu pracy w TVN. Wyjawiła wysokość swojej pensji

Wypadek Wendzikowskiej na nartach

Anna Wendzikowska wraz z córeczkami podjęła naukę jazdy na nartach. Gwiazda od kilku dni niemal codziennie publikowała zdjęcia i nagrania przedstawiające postępy edukacyjne swoich pociech.

Sama również dawała z siebie wszystko, choć wielu internautów było dla niej bardzo surowych i krytykowało technikę jazdy. Gwiazda nie pozostawała im dłużna, zamieszczając na swoim Instagramie kąśliwe komentarze.

Gdybym wiedziała, jaki mam tu zastęp ekspertów, to nie wydawałabym bez sensu pieniędzy na instruktora, a tanio nie było - droczyła się dziennikarka.

Zaangażowanie w naukę przyniosło jednak efekt uboczny, którego z pewnością nie spodziewała się sama zainteresowana. Niestety, doszło do drobnego wypadku.

Anna Wendzikowska pokazała obrażenia

U nauk korzenie gorzkie, ale owoce słodkie, jak głosi porzekadło. Przekonała się o tym Anna Wendzikowska, która by nauczyć się jazdy na nartach, zaliczyć musiała bolesny upadek.

Na Instagramie pokazała siniaki, których nabawiła się podczas szusowania na nartach. Krwiak nad jedną z łydek nie wygląda dobrze, ale sama zainteresowana najwyraźniej nie traci dobrego humoru.

A po nartach… - podpisała swoje zdjęcie dziennikarka, dodając ikonkę postaci z rozłożonymi rękoma.

Anna Wendzikowska
Anna Wendzikowska pokazała siniaki, fot. instagram.com/aniawendzikowska
Anna Wendzikowska
Anna Wendzikowska z córeczkami, fot. instagram.com/aniawendzikowska
Anna Wendzikowska
Anna Wendzikowska, fot. KAPiF