Swiatgwiazd.pl
160865537 551041465835158 3534253365387560038 n

JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Kim Kardashian i Kanye West rozwiedli się. Znane są szczegóły

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Kim Kardashian i Kanye West potwierdzili, że ich małżeństwo oficjalnie przestało istnieć. Jedna z najbardziej medialnych par na świecie po 9 latach ogłosiła rozwód. Wszystko za sprawą zdecydowanej inicjatywy celebrytki.

Część fanów spotka zawód, inni odetchną z ulgą. Dzięki inicjatywie Kim Kardashian właśnie zakończył się przyspieszony proces rozwodowy pomiędzy gwiazdą a jej dotychczasowym partnerem, Kanye Westem. Małżonkowie przetrwali razem 8 lat i przez ten czas fani zdążyli nadać im wspólny przydomek "Kimye".

Separację ogłosili już na początku 2021 roku. Kim Kardashian na antenie "Z kamerą u Kardashianów" wyjaśniała, że małżeństwo wypaliło się i nie spełnia już swojej funkcji. Podkreślała, że Kanye West nie jest w stanie podołać jej emocjonalnym potrzebom. Wreszcie podjęła decyzję i to ona złożyła pozew rozwodowy.

Kim Kardashian i Kanye West się rozwiedli. Raper postawił warunki

Po tym, jak sprawa rozwodowa utknęła w martwym punkcie, Kim Kardashian postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Niedawno złożyła dodatkowy pakiet dokumentów, w którym wskazała, że jej partner, Kanye West z pewnością skorzysta na rozwodzie. Gwiazda tłumaczyła, że mimo próśb, raper nie utrzymał rozwodu w tajemnicy i siał dezinformację na temat ich relacji i rodziny. Udowadniała, że tylko od szybkiego rozwiązanie sprawy zależy, czy rodzice North, Chicago, Saint, i Psalm rozejdą się w zgodzie.

Chociaż chciałabym, żeby nasze małżeństwo się powiodło, zdałam sobie sprawę, że nie ma sposobu na naprawienie go. Kanye się z tym nie zgadza, ale przynajmniej wydaje się, że zdał sobie sprawę, że chcę zakończyć nasze małżeństwo, nawet jeśli tego nie pokazuje — tłumaczyła w papierach przekazanych Us Weekly.

Ivan Komarenko EA

Ivan Komarenko spotkał się z krytyką internautów. Co jest powodem?

CZYTAJ DALEJ

Od tego momentu sprawy potoczyły się błyskawicznie i teraz portal TMZ poinformował, że małżeństwo celebrytów przestało istnieć — także na papierze. Podczas rozprawy Kim Kardashian oficjalnie potwierdziła, że związek nie ma przyszłości i przecząco odpowiedziała na pytanie: "Czy myślisz, że terapia mogłaby pomóc uratować twoje małżeństwo?"

Kanye West postawił także swoje warunki: zachowania majątku w przypadku śmierci jednego z małżonków, zakaz przekazywania go osobom trzecim, a także zrzeczenie się przez Kim przywileju małżeńskiego, co oznaczało, że potencjalny przyszły mąż celebrytki miałby zakaz ujawniania wspólnych rozmów. Tylko pierwszy z nich został uwzględniony przez sąd.

Kim Kardashian zakończyła swoje małżeństwo. Kanye West ma nową partnerkę.

Krótko po tym, jak para ogłosiła separację, media szybko przyłapały oboje w towarzystwie nowych partnerów. Kim Kardashian weszła w związek z komikiem, Petem Davidsonem. Kanye West natomiast pokazał się z aktorką, Julią Fox. Jednak, mimo szumnych zapewnień celebrytki o tym, ile dobra wniósł do jej życia raper, para nieoczekiwanie rozstała się.

Nie bez wpływu pozostały tu zapewne uwieczniane na Instagramie wysiłki celebryty, który jeszcze jakiś czas temu zasypywał Kim Kardashian propozycjami naprawy małżeństwa.

Teraz kiedy co do dalszych losów "Kimye" nie ma już wątpliwości, 44-letni Kanye West pokazał się u boku młodszej o 20 lat modelki Chaney Jones. W sieci pojawiły się doniesienia, że oboje spędzili wspólny urlop w Miami.

Kim Kardashian Kanye West

Fot. Screen: Instagram/chaneyjonesssss

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Przyłapali Kurdej-Szatan na gorącym uczynku, ciężko powstrzymać łzy

  2. Dramatyczny komunikat gwiazdy "M jak miłość", jest coraz gorzej. "Nie radzę sobie"

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Źródło: Jastrząb Post

Dziwne imiona dzieci polskich gwiazd. Kayah i Ibisz wyborem przebili nawet Wiśniewskiego

Polskie gwiazdy bardzo często decydują się na dość nietypowe imiona dla swoich pociech. Nie tylko Michał Wiśniewski stawia na oryginalność.

Zobacz galerię >

Jak dobrze znasz partnerów polskich gwiazd?

Pytanie 1 z 6

Kto jest mężem Małgorzaty Rozenek?

Tagi:

Aleksandra GadzińskaAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

fot. Rodzina zastępcza,"Gwiazdy z Polsatem", 2007/02/22, / Aleksandra Szwed, Misheel Jargalsaikhan, "Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat", 2022/12/06, KAPiF

Życie Gwiazd

Siostry z "Rodziny zastępczej" znowu razem. Aleksandra Szwed i Misheel Jargalsaikhan na wspólnym zdjęciu

Czytaj więcej >
fot. Jan Nowicki, Łukasz Nowicki, Halina Mlynkowa,  "książka Droga do domu - Jan Nowicki", 2009/12/08, KAPiF

Życie Gwiazd

Był "zupełnie niestandardowym" dziadkiem jej syna. Halina Mlynkowa żegna Jana Nowickiego: "Ach Tato"

Czytaj więcej >
fot. J.Krzywdziński - Konrad Gruda (1968). "4 x 100 dla Polski", p.97, Warszawa: Sport i Turystyka. no ISBN., cropped, Public Domain, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=9590215/ "Jan Nowicki — Serca gwiazd", 2019/09/30, KAPiF

Życie Gwiazd

Nowicki zobaczył ją i powiedział: "To będzie matka mojego dziecka”, urodziła mu syna. Kim była Barbara Janiszewska-Sobotta?

Czytaj więcej >
Paulina Sykut-Jeżyna, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Paulina Sykut-Jeżyna na 30-leciu Polsatu. Wszyscy spoglądali na jej kreację

Czytaj więcej >
fot. Jan Nowicki z żoną KAPiF

Życie Gwiazd

Mówił, że to ją będzie trzymał za rękę, gdy będzie odchodził. Historia ostatniej miłości Jana Nowickiego

Czytaj więcej >
fot. Monika Miller, Leszek Miller, "Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat", 2022/12/06, KAPiF

Życie Gwiazd

Na gali Polsatu pojawiła się z dziadkiem. Tak uroczych zdjęć Moniki i Leszka Millerów jeszcze nie widzieliśmy

Czytaj więcej >