Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kolejne rozstanie w show-biznesie. To już jakaś plaga. "Głównym powodem był nałóg"
Karolina Kurek
Karolina Kurek 02.04.2024 21:26

Kolejne rozstanie w show-biznesie. To już jakaś plaga. "Głównym powodem był nałóg"

Ola Ciupa/Kubańczyk
Ola Ciupa i Kubańczyk rozstali się, fot. Instagram

W ostatnich tygodniach, w przestrzeni medialnej nie mówi się o niczym innym, jak o rozstaniach znanych i sławnych osób. Teraz wyszło na jaw, że kolejna para w show-biznesie postanowiła zakończyć relację. Szczegóły. 

Rozstania w show - biznesie

W ostatnim czasie w przestrzeni medialnej na tapecie jest temat rozstań znanych osób. Niedawno okazało się, że Akop i Sylwia Szostak rozstali się po 10 latach małżeństwa. Inną znaną parą, która ogłosiła rozpad związku są zawodniczka Fame MMA Marianna Schreiber oraz członek ugrupowania politycznego “Prawo i Sprawiedliwość” Łukasz Schreiber. 

Zagraniczne tytuły donosiły o rozstaniu uwielbianego aktora Toma Cruisa i jego partnerki oraz separacji Gipsy Rose Blanchard z mężem. Teraz okazuje się, że kolejna para w show-biznesie zakończyła swój związek. 

Ola Ciupa miała stłuczkę. Pokazała zdjęcie z miejsca zdarzenia Rozstali się w 10. rocznicę ślubu. Para przekazała przykre wieści: "Po latach starań i terapii"

Związek Oli Ciupy i Kubańczyka

Ola Ciupa zasłynęła w mediach ponad 10 lat temu, gdy wystąpiła wraz z Cleo i Donatanem na Eurowizji, jako jedna ze słowiańskich dziewczyn. Potem rozwijała swoją karierę, jako modelka, raperka oraz DJ-ka pod pseudonimem “DJ Slavic”. W 2019 roku związała się ze znanym raperem, Kubańczykiem, a właściwie Jakubem Flasem. Para ma za sobą poważny kryzys, który miał miejsce w 2022 roku. Muzyk zamieścił w sieci post odnośnie swojego samopoczucia. 

Przez ostatni rok oszukiwałem sam siebie - przecież wiedziałem, że mam problemy zdrowotne, a mimo to w mojej głowie ubzdurało się, że jestem niezniszczalny. Po rozstaniu z Olą moje imprezowe alter ego wróciło z podwójna mocą - jak każdy z Was popełniałem błędy i myślałem, że zapiję smutek i złość. Zagraliśmy w tamtym roku ponad 100 koncertów, wielu nie pamiętam. Chociaż myślałem, że się uda. To nierealne było wydanie płyty w grudniu. Szczęście w nieszczęściu Bóg dał mi dar pisania nawet w stanach agonalnych - wyznał.

Flas wprost przyznał się, że jest uzależniony od marihuany. Z nałogiem walczy od lat.

W styczniu zacząłem prace nad sobą oraz kończeniem albumu. Efekty były różne aż do ostatnich dni kiedy moje ciśnienie pokazało wynik jak zamknięty licznik w mojej e39. Usłyszałem, że więcej szans nie dostanę i pierwsze co muszę zrobić to zerwać z nałogiem, jakim od wielu lat jest u mnie ganja. Próbowałem wiele razy, ale detoks trwał 2/3 dni. Chciałbym jak Wy potrafić zapalić przy weekendzie, zamiast jarać dwie paczki cali dziennie lecz nie potrafię. Mimo tego, że zarobiłem bardzo dużo pieniędzy i wydaliśmy jeden z największych hitów w Polsce cały czas byłem nieszczęśliwy co pogłębiało moja depresję. Nie chciałem palić, a mimo to kręciłem następne gibony - napisał.

Para jednak wróciła siebie i przez wiele miesięcy dobrze im się układało. 

Cały czas pracujemy nad naszą relacją. Oczywiście zdarzają się gorsze momenty. Mamy ciężkie charaktery i obydwoje bywamy uparci, natomiast też bardzo się kochamy i gdzieś tam zawsze znajdujemy tę drogę do siebie. Z tą ilością tych rozstań i powrotów to bym też nie przesadzała. Natomiast rzeczywiście zderzały nam się jakieś tam gorsze momenty, ale jednak zawsze miłość wygrywa - opowiadała modelka w wywiadzie dla serwisu cozatydzien.tv.pl

Ola Ciupa i Kubańczyk rozstali się

Jak się okazuje, Ola Ciupa i Kubańczyk rozstali się po raz kolejny. Do zerwania miało dojść już w lutym. Jak donosi informator portalu Pudelek, przyczyną rozpadu relacji miało być uzależnienie mężczyzny, o którym on sam mówił wielokrotnie. 

Ola nie mogła już dłużej znieść uzależnienia Kuby. Obiecywał jej, że rzuci palenie i się zmieni. Ona wierzyła i dawała mu kolejne szanse. Często się kłócili, głównym powodem był nałóg Kubańczyka. W końcu Ola powiedziała dość. Rozstali się w połowie lutego - ujawnił. 

Warto zwrócić uwagę, że w tamtym okresie DJ-ka spędzała urlop w Tajlandii, z kolei muzyk wypoczywał w Malezji. 

Ola Ciupa i Kubańczyk, fot. Instagram
Ola Ciupa i Kubańczyk, fot. Instagram
Ola Ciupa i Kubańczyk, fot. Instagram
Ola Ciupa i Kubańczyk, fot. Instagram
Ola Ciupa i Kubańczyk, fot. Instagram
Ola Ciupa i Kubańczyk, fot. Instagram
Ola Ciupa i Kubańczyk, fot. Instagram
Ola Ciupa i Kubańczyk, fot. Instagram
Tagi: Ola Ciupa