Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kolejne tragiczne wieści o chorym Brusie Willisie. "Tylko przez trzy minuty wie, kim jestem"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 13.10.2023 15:02

Kolejne tragiczne wieści o chorym Brusie Willisie. "Tylko przez trzy minuty wie, kim jestem"

Bruce Willis
Smutne wieści o stanie zdrowia Bruce'a Willisa, fot. London Entertainment / SplashNews.com/East News

Bruce Willis zmaga się z poważną chorobą, która wpłynęła nie tylko na jego karierę, ale także życie prywatne. Każdy dzień jest walką o utrzymanie jego świadomości. Bliscy z otoczenia aktora nie mają dobrych wieści na temat postępujących dolegliwości.

Bruce Willis zrezygnował z aktorstwa z powodu kłopotów zdrowotnych

W marcu ubiegłego roku bliscy gwiazdora powiadomili o jego ostatecznym odejściu z show-biznesu. Gwiazdor znany z serii "Szklana pułapka" z powodu kłopotów zdrowotnych miał problemy z zapamiętaniem scenariusza, a także pracą na planie zdjęciowym.

Postępująca choroba z biegiem czasu uniemożliwiła mu codzienne funkcjonowanie. Dziś Bruce Willis musi być pod stałą opieką rodziny. Przyjaciele są w szoku jak bardzo zmienił się aktor.

Bruce Willis EA (3).jpg
Smutne wieści o stanie zdrowia Bruce'a Willisa, fot. London Entertainment / SplashNews.com/East News
Żona schorowanego Bruce'a Willisa przekazała dramatyczne wieści. Po słowach córki do oczu napływają łzy

Bruce Willis walczy z postępującą chorobą

Na początku roku ujawniono, że hollywoodzki gwiazdor cierpi na otępienie czołowo-skroniowe związaną z utratą komórek nerwowych. Stan zdrowia 68-latka ciągle się pogarsza, dlatego przy jego boku stale trwa żona.

Dzieci aktora również są świadkami jego codziennej walki o sprawczość nad umysłem. Niestety bywają dni, gdy przebywanie w towarzystwie ojca jest bolesnym ciosem.

Zaczęło się od tego, że zdarzało mu się nie odpowiadać na pytania […] Później brak komunikacji się pogłębił, co czasem odbierałam bardzo osobiście. […] On tymczasem walczył każdego dnia – przyznała jedna z córek w wywiadzie dla "Vogue".

Obecny stan zdrowia Bruce'a Willisa budzi niepokój w jego przyjaciołach. Reżyser Glenn Gordon Caron po wspólnym spotkaniu przekazał smutne wieści.

Bliscy Bruce'a Willisa przekazują smutne wieści

Aktor jest często odwiedzany przez przyjaciół, którzy mają nadzieję na pobudzenie jego pamięci, a także chcą spędzić z nim trochę czasu, póki umożliwia to choroba. Glenn Gordon Caron, który współpracował z gwiazdorem przy serialu "Na wariackich papierach" opowiedział o ich niedawnym spotkaniu.

Mam wrażenie, że przez pierwsze trzy minuty wie, kim jestem. Nie potrafi się w pełni wysłowić. Kiedyś był zagorzałym czytelnikiem – nie chciał, żeby ktokolwiek o tym wiedział. Teraz już nie czyta. Wszystkie te umiejętności językowe nie są już w jego zasięgu, a mimo to nadal jest Bruce'em.

Rodzina i bliscy nie tracą jednak nadziei na poprawę. Badania nad dolegliwością aktora nadal trwają.