Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Żona schorowanego Bruce'a Willisa przekazała dramatyczne wieści. Po słowach córki do oczu napływają łzy
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 01.06.2023 10:43

Żona schorowanego Bruce'a Willisa przekazała dramatyczne wieści. Po słowach córki do oczu napływają łzy

Bruce Willis
London Entertainment / SplashNews.com/East News

Bruce Willis od ponad roku zmaga się z demencją, która ma wpływ nie tylko na życie aktora, ale również jego najbliższych. Żona gwiazdora bardzo zaangażowała się w poszukiwanie terapii mogącej poprawić stan zdrowotny jej męża. Ostatnio przekazała bardzo smutne wieści.

Zachwycał nas w “Szklanej pułapce”, bawił do łez w “Na wariackich papierach”. Dziś zmaga się z wykańczającą chorobą, która całkowicie odmieniła w jego oczach rzeczywistość. Fani na całym świecie są zdruzgotani.

Bruce Willis walczy z chorobą

Bruce Willis oficjalnie zakończył swoją karierę filmową po tym, jak światło dzienne ujrzała informacja o tym, że aktor cierpi na afazję. Wkrótce okazało się, że schorzenie jest zaledwie wierzchołkiem góry lodowej.

Gwiazdor zmaga się bowiem z demencją, która sprawia, że wymaga stałej opieki. Czuwa przy nim rodzina, która stara się znaleźć rozwiązanie mogące ograniczyć dolegliwości, z którymi walczy ich najbliższy.

O scenach w restauracji wszędzie aż huczy. Katarzyna Cichopek i Hakiel jednak nie mają dobrych relacji?

Przykre wieści od żony Bruce'a Willisa

Żona Bruce'a Willisa, Emma Heming Willis zaangażowała się w obserwowanie efektów badań nad terapią, która mogłaby pomóc jej mężowi. Niestety, w swoich mediach społecznościowych przekazała przykre wieści na jej temat.

- Przeczytałam właśnie, że Wave Life Sciences zakończyła testy kliniczne, które potencjalnie mogłyby pomóc w leczeniu demencji czołowo-skroniowej i stwardnienia zanikowego bocznego. I choć nie miałam pewności, czy ta terapia w ogóle mogłaby pomóc w naszym problemie, nie ma to już znaczenia, to wciąż cios (…) Proszę, działajcie dalej, nie zniechęcajcie się. Nasza rodzina nadal wierzy i ma nadzieję - zaapelowała do lekarzy ukochana aktora.

Życie z aktorem walczącym z demencją

Swoją przykrą refleksją na temat stanu zdrowia Bruce'a Willisa podzieliła się również jego córka. W publikacji napisanej dla “Vogue'a” Tallulah Willis opowiedziała o początkach zmagań z chorobą ojca.

- Zaczęło się od tego, że zdarzało mu się nie odpowiadać na pytania (…) Później brak komunikacji się pogłębił, co czasem odbierałam bardzo osobiście. Myślałam, że stracił mną zainteresowanie (…) Mój głupi mózg torturował mnie myślami, że to z mojej winy, że nie jestem tak piękna jak moja matka, nie jestem interesująca dla mojego ojca. On tymczasem walczył każdego dnia - opowiedziała pociecha aktora.

Zobacz zdjęcia:

Bruce Willis 1.png
fot. London Entertainment / SplashNews.com/East News
Bruce Willis 2.png
fot. Rob Latour for LE / Splash News/EAST NEWS

Źródło: swiatgwiazd.pl, vogue.com