Swiatgwiazd.pl
Krzysztof Krawczyk koncert

Koncert "Jak przeżyć wszystko jeszcze raz - the best of Krzysztof Krawczyk; screen youtube.com/FUNKmusic

Kosmala poinformował, że TVP zaprosiło na koncert gwiazdy, które nagrywały z Krawczykiem. Internauta był niepocieszony

31 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Zaskakujące informacje w sprawie koncertu TVP w pełni poświęconego twórczości Krzysztofa Krawczyka. Jak słusznie zauważyli niektórzy, na scenie zabrakło wielu wykonawców, z którymi legendarny artysta nagrywał utwory muzyczne. W jednym z komentarzy w mediach społecznościowych Andrzej Kosmala wyjawił szczegóły - jak się okazuje, Telewizja Polska wykonała w tym przypadku swój ruch.

  • Wczoraj odbył się koncert poświęcony twórczości Krzysztofa Krawczyka

  • Na scenie zabrakło wielu artystów, z którymi piosenkarz wspólnie nagrywał

  • Andrzej Kosmala postanowił zabrać w tej sprawie głos

Krzysztof Krawczyk doczekał się setek tysięcy fanów, którzy przez dekady chętnie śpiewali i podrygiwali do jego utworów. Piosenkarz odszedł nagle, dnia 5 kwietnia, co wstrząsnęło światem polskiego show-biznesu. W hołdzie zmarłemu artyście TVP postanowiło zorganizować wyjątkowe przedsięwzięcie - sympatycy Krzysztofa Krawczyka mogli dzięki temu ponownie zatonąć w przebojach wykonawcy.

TVP zadedykowało Krzysztofowi Krawczykowi koncert

Wczoraj telewidzowie TVP, podobnie jak widownia zebrana w amfiteatrze w Opolu, mogła jeszcze raz posłuchać niezapomnianych utworów Krzysztofa Krawczyka. Umożliwił to koncert poświęcony zmarłemu piosenkarzowi. Widowisko zatytułowano „Jak przeżyć wszystko jeszcze raz - the best of Krzysztof Krawczyk”.

Na miejscu obecne były osoby, które zajmowały szczególne miejsce w sercu Krzysztofa Krawczyka. Chodzi o wieloletniego przyjaciela artysty i jednocześnie jego menadżera, a także ukochaną małżonkę piosenkarza, Ewę Krawczyk.

Podczas gdy obecna na widowni Ewa Krawczyk nie kryła łez, gdy jeden z wykonawców zaproszonych do udziału w koncercie wykonał utwór „Bo jesteś ty”, Andrzej Kosmala czuwał nad całym przedsięwzięciem od miesiąca. W poście na Facebooku wyznał również, że w trakcie przerwy między występami uległ niefortunnemu wypadkowi. Jak pisał, upadł, schodząc ze schodów (więcej >tutaj<).

Maja Hyży

Maja Hyży powiedziała o niezdrowej rywalizacji z byłym mężem. Słyszała przykre słowa

CZYTAJ DALEJ

Choć występowali z artystą, nie pojawili się na koncercie

Najważniejszym punktem widowiska były oczywiście sceniczne występy. Znani polscy artyści wykonywali najznakomitsze utwory muzyczne Krzysztofa Krawczyka. Tego dnia widownia nuciła między innymi „Parostatek”, tańczyła do „Ostatni raz zatańczysz ze mną” i wsłuchiwała się w „Trudno tak”.

Piosenki Krzysztofa Krawczyka wykonywali między innymi Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Piotr Kupicha, Norbi, Sylwia Grzeszczak, Rafał Brzozowski czy Sławomir i jego małżonka Kajra. Jak słusznie zauważyli niektórzy, w tym internauci, na scenie zabrakło jednak wielu artystów, z którymi Krzysztof Krawczyk nawiązywał współpracę w trakcie kariery.

W tym przypadku mowa o Katarzynie Nosowskiej, Macieju Maleńczuku, Andrzeju Piasecznym, Annie Dąbrowskiej czy Edycie Bartosiewicz. To z ostatnią piosenkarką Krzysztof Krawczyk stworzył hit pod tytułem „Trudno tak”. Z pozostałymi wymienionymi artystami także nagrywał w duecie.

Nieobecność wspomnianych artystów nie umknęła uwadze odbiorców. Jeden z internautów postanowił podzielić się obserwacją bezpośrednio z Andrzejem Kosmalą, wieloletnim przyjacielem i menadżerem Krzysztofa Krawczyka.

- Szkoda, że nie zaproszono wykonawców, którzy nagrywali z panem Krzysztofem jak Muniek, Maleńczuk, Andrzej Piaseczny, Edyta Bartosiewicz czy Ania Dąbrowska… - zauważył w jednym z komentarzy pod postem Andrzeja Kosmali użytkownik Facebooka.

Andrzej Kosmala odpisał internaucie. Jak wyjawił, Telewizja Polska zaprosiła wspomnianych artystów do udziału w koncercie. Nie jest jednak jasne, dlaczego ostatecznie nie pojawili się na scenie.

- TVP zapraszało - napisał krótko Andrzej Kosmala.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Facebook, Teleshow WP, Opole Nasze Miasto

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

eurowizja sklejka

Imprezy

Eurowizja 2021. Kto dostał zero punktów? Jeden z niedocenionych wpadł w szał

Czytaj więcej >
Andrzej Kosmala

Imprezy

Andrzej Kosmala dodał zdjęcie po wypadku. Gwiazdy wspierają menadżera Krawczyka

Czytaj więcej >
TVP

Imprezy

Dziś TVP wyemituje widowisko muzyczne na cześć Krzysztofa Krawczyka. Wystąpią największe gwiazdy polskiej muzyki

Czytaj więcej >
Halina Mlynkova

Imprezy

Halina Mlynkova na koncercie upamiętniającym Krzysztofa Krawczyka wyglądała pięknie. Podkreśliła ciążowy brzuszek

Czytaj więcej >
krawczyk junior

Imprezy

Krzysztof Krawczyk junior zabrał głos po koncercie na na cześć ojca. "Jestem załamany"

Czytaj więcej >
fot. materiały prasowe

Imprezy

Alexxis Ola z kolekcją swimwear dla marki DresKod

Czytaj więcej >