Swiatgwiazd.pl
krzysztof krawczyk junior

screen YouTube@StudioIntegracji

Krzysztof Krawczyk junior na pierwszej rozprawie ws. spadku ojca

20 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Krzysztof Krawczyk junior rozpoczyna walkę sądową o część majątku swojego zmarłego 5 kwietnia ojca. Jak podaje „Plejada” artysta miał sporządzić kilka testamentów, a wszystko przepisał swojej trzeciej żonie, Ewie. Młody Krawczyk przyznaje, że ze wszystkim został sam i pragnie, by przed sądem ujawniona została cała prawda - Ja się niczego nie boję - powiedział w romowie z „Faktem”. Obecnie sprawa została odroczona.

  • Krzysztof Krawczyk junior rozpoczyna sądową walkę o część majątku swojego zmarłego ojca

  • „Plejada” podaje, że artysta całość miał przepisać swojej trzeciej małżonce, Ewie

  • Postępowanie miało zostać odroczone, a Ewa Krawczyk ma obowiązek dostarczyć do sądu więcej dokumentów

Sytuacja materialna Krzysztofa Krawczyka juniora jest fatalna. Schorowany 47-latek utrzymuje się z niskiej renty i mieszka na granicy ubóstwa. Teraz zaczyna walkę o część majątku swojego ojca.

Krzysztof Krawczyk junior walczy o część majątku ojca

Od śmierci Krzysztofa Krawczyka minęło już półtora miesiąca, a jego syn, Krzysztof Krawczyk junior rozpoczyna walkę o należną mu część spadku po ojcu. Według doniesień serwisu „Plejada” zmarły piosenkarz miał przepisać wszystko swojej małżonce Ewie, która ma również odziedziczyć prawa do jego utworów.

Kilka dni temu młody Krawczyk stał się bohaterem reportażu programu „Uwaga”, w którym na jaw wyszło kilka zaskakujących faktów na temat jego codzienności. Okazuje się, że żyje na skraju ubóstwa i otacza się osobami, często stosującymi wobec niego przemoc, oraz nadużywającymi alkoholu.

W programie wyszło na jaw także, że jego pasierbica, Ewa Krawczyk, nieświadoma bycia nagrywaną próbowała namówić juniora do zrezygnowania z pomocy prawnej, by ten mógł w zamian otrzymać część majątku swojego zmarłego ojca. Krzysztof Krawczyk junior się nie zgodził i we środę w towarzystwie swojej adwokat zjawił się na rozprawie sądowej.

robert-kudelski-schudł

Robert Kudelski schudł prawie 30 kg. Jak tego dokonał?

CZYTAJ DALEJ

Według doniesień serwisu „Plejada” postępowanie ws. testamentu Krzysztofa Krawczyka zostało odroczone, ponieważ Ewa Krawczyk musi dostarczyć do sądu więcej dokumentów. Zmarły artysta miał sporządzić więcej testamentów i sąd musi porównać ich treść, o czym mówiła mecenas Monika Kucwaj-Zarzycka w rozmowie z wyżej wymienionym serwisem.

Krzysztof Krawczyk junior chce, by prawda wyszła na jaw

W 2011 roku przed wylotem do Stanów Zjednoczonych Krzysztof Krawczyk powiedział w rozmowie z „Faktem”, że spisał swój testament, a jego część miała zostać poświęcona jego biologicznemu synowi, Krzysztofowi juniorowi.

Od tamtego czasu minęło już 10 lat, a artysta zdążył zmienić jego treść. W nowej wersji miało zabraknąć miejsca dla 47-letniego syna. Teraz młody Krawczyk pragnie, by cała prawda wyszła na jaw, oraz nie ukrywa, że ze wszystkim został sam.

- Chcę, tylko żeby prawda wyszła na jaw. Ja się niczego nie boję, bo niczego nie oczekiwałem. Tylko teraz zostałem sam, nie ma mamy, nie ma taty. Przedtem miałem chociaż świadomość, że tata jest - powiedział Krzysztof Krawczyk junior w rozmowie z „Faktem”.

Natomiast w programie „Uwaga” przyznał, że po raz ostatni miał styczność ze swoim ojcem w maju 2020 roku, a ich kontakty były mocno ograniczone, do czego miała przyczyniać się małżonka zmarłego na początku kwietnia piosenkarza, co potwierdziła w rozmowie z „Plejadą” adwokat młodego Krawczyka.

Zobacz wideo:

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z nagrania kanału Studio Integracji na platformie YouTube, gdzie znajdziecie więcej tego typu wideo.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Plejada, Fakt, Uwaga

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >