Swiatgwiazd.pl
K Middleton EN

Tolga Akmen-AFP/POOL supplied by Splash News / SplashNews.com

Księżna Kate została odizolowana od bliskich. Miała kontakt z osobą zarażoną

5 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Chociaż w Polsce sytuacja wydaje się opanowana, są na świecie miejsca, gdzie koronawirus szaleje. W Wielkiej Brytanii nowych przypadków przybywa, a liczba dziennych zakażeń sięga 24 tysięcy. Nic więc dziwnego, że Brytyjczycy boją się o swoje zdrowie. Na kontakt z osobą z covidem narażona była ostatnio Księżna Kate.

  • Koronawirus szaleje w Wielkiej Brytanii

  • Na kraj nałożone są obostrzenia związane z podróżowaniem

  • Księżna Kate miała kontakt z osobą zakażoną koronawirusem

Jak podaje Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Wielka Brytania ma "czerwone światło". Oznacza to, że ci, którzy zdecydują się tam pojechać, muszą odbyć przymusową kwarantannę. Nie inaczej jest w przypadku osób wracających z wysp. To dlatego, że szaleje tam kolejna fala koronawirusa i wciąż przybywa nowych przypadków. Nawet członkowie rodziny królewskiej nie są całkowicie bezpieczni.

Księżna Kate i rodzina królewska

Kate Middleton w mgnieniu oka stała się ulubienicą brytyjskiej opinii publicznej. To wszystko dzięki wzorowej etykiecie i nienagannemu stylowi. Zawsze uśmiechnięta towarzyszy swojemu mężowi i wprowadza powiew świeżości do nieco archaicznej rodziny królewskiej.

Kate i William poznali się na studiach, spotykali się przez kilka lat, a sakramentalne "tak" w nieskromnym Opactwie Westminsterskim powiedzieli sobie w 2011 roku. Wydarzeniu towarzyszyła niezwykła pompa. Całość była transmitowana w telewizji i internecie. Niektórzy nazywają to wydarzenie "ślubem stulecia".

Kate zaangażowała się w stu procentach w życie brytyjskiego dworu. Swoją osobą wspiera wiele organizacji charytatywnych i obywatelskich przedsięwzięć. Nie zawiodła także w kwestii przedłużenia rodu Windsorów. Pierwszy na świecie, w 2013 roku, pojawił się George, który w kolejce do tronu jest zaraz za swoim tatą. Później, w 2015, rodzinę królewską dopełniła Charlotte, a na końcu Louis w 2018 roku.

Bez wątpienia postawy wobec wielowiekowej tradycji rodziny królewskiej i poszanowania dla protokołu od Księżnej Kate mogłaby się nauczyć Meghan, żona jej szwagra, Harry'ego. Nowa w rodzinie królewskiej aktorka zaskarbiła sobie sympatię dziennikarzy tym, że zdecydowanie odstaje od Windsorów. Nic więc dziwnego, że po szokującym wywiadzie u Oprah para zdecydowała się zrezygnować z pełnienia obowiązków dworskich.

BigBoy IG

Big Boy z "Gogglebox" pokazał swoje ciało po schudnięciu 170 kg. Niewiarygodny widok

CZYTAJ DALEJ

Kate Middleton zagrożona koronawirusem

Okazuje się, że nikt w Wielkiej Brytanii nie może dziś czuć się bezpiecznie. Pandemia koronawirusa przechodzi tam apogeum. Dziennie notuje się około 24 tysięcy przypadków, a liczba wciąż wzrasta!

Rodzina królewska dokłada wszelkich starań, by ograniczać oficjalne spotkania. Nawet Królowa Elżbieta zdecydowała się wręczać ważne odznaczenia za pomocą wideoczatu. Księżna Kate i Książę William również poszli w jej ślady, robiąc wyjątki tylko dla szczególnie ważnych spotkań.

Niestety, jak podaje pałac Buckingham, podczas jednego z takich spotkań Księżna Kate miała bezpośredni kontakt z osobą, u której wykryto COVID-19. Członkini rodziny królewskiej została natychmiast odizolowana od reszty rodziny.

- W zeszłym tygodniu księżna Cambridge miała kontakt z osobą, która później uzyskała pozytywny wynik testu na COVID-19 - przekazał rzecznik prasowy Pałacu Buckingham.

Mimo, że Kate jest już w pełni zaszczepiona, służby specjalne nalegają, żeby pozostała w odosobnieniu, zmniejszając ryzyko rozprzestrzenienia wirusa wśród członków rodziny. Nie podano, czy w wyniku testu potwierdzono u Księżnej obecność wirusa. Przed nią bez wątpienia ciężkie dni.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post

Mateusz Wolny

Redaktor portalu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >