Meghan Markle i Harry w szczerym wywiadzie Żródło: wikipedia.org Northern Ireland Office CC BY 2.0

Meghan Markle i Harry byli gośćmi Oprah Winfrey. Wiadomo, o czym rozmawiali

21 Luty 2021 Sara OsieckaSara Osiecka

Meghan Markle i jej mąż Harry skorzystali z okazji wypowiedzenia się w słynnym talk Show Oprah Winfrey. Choć materiał zostanie premierowo wyemitowany dopiero 7 marca już teraz wyciekły pierwsze szczegóły dotyczące rozmowy. Para będzie mówić między innymi o przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych.

  • Meghan Markle i Harry wzięli udział w wywiadzie dla Oprah Winfrey
  • Opowiedzą m.in. o tym, jak spędzili ostatni rok w USA
  • Informator uważa, że to szansa dla Amerykanki na odzyskanie utraconego głosu

Meghan Markle i książę Harry od samego początku wzbudzają wiele kontrowersji swoim związkiem. Dla wielu związek księcia i aktorki był nie do pomyślenia, później mówiło się o jawnej niechęci królowej Elżbiety II i księżnej Kate do Amerykanki. Sama zainteresowana nie kryła niechęci do wszelkich ograniczeń, jakich musiała przestrzegać po wstąpieniu w szeregi rodziny królewskiej.

W końcu ona i jej mąż postanowili zrezygnować z tytułów królewskich, by móc zacząć żyć na własnych zasadach. To posunięcie było ogromnym zaskoczeniem dla większości osób, bowiem chyba nikt nie pamięta podobnego przypadku, gdy królewska para dobrowolnie rezygnuje z pełnienia funkcji. Teraz małżeństwo opowie między innymi o swojej przeprowadzce do USA w szczerym wywiadzie.

Meghan Markle i Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle przeszła przez ciężkie chwile. Niedawno ogłosiła publicznie, że w lipcu 2020 roku poroniła i wiele osób martwiło się, że z tego powodu para może się nawet rozstać. Na szczęście jednak małżeństwo nie poddało się i w tegoroczne Walentynki ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka.

Wcześniej jednak musieli zmierzyć się z innymi poważnymi zmianami w swoim życiu, jakie wydarzyły się, gdy Meghan i Harry zdecydowali się zrezygnować z pełnienia książęcych obowiązków. Opowiedzą o nich w rozmowie z Oprah Winfrey, której pierwsze szczegóły już ujawniono.

Zenek Martyniuk szczerze o małżeństwie i żonie. W ich domu nie ma awanturZenek Martyniuk szczerze o małżeństwie i żonie. W ich domu nie ma awanturCzytaj dalej

- Winfrey będzie rozmawiać z Meghan, księżną Sussex, w obszernym wywiadzie… Później do tej dwójki dołączy książę Harry. Opowiedzą o ich przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych oraz ich nadziejach i marzeniach, a także o powiększeniu rodziny - podała stacja CBS, która pokaże odcinek 7 marca.

Fani pary z pewnością nie mogą się doczekać pierwszego tak poważnego wywiadu. Chodzą także pogłoski, że małżeństwo uderzy w rodzinę królewską, ujawniając niewygodne fakty. Czy tak się faktycznie stanie? Trzeba poczekać do premiery wywiadu, aby się przekonać.

Wywiad szansą dla Meghan Markle?

Osoba z otoczenia Meghan Markle miała także powiedzieć, że ta rozmowa jest szansą dla aktorki, by odzyskała utracony głos. Wcześniej, gdy zajmowała się rozwojem kariery, lubiła udzielać się publicznie, jednak poślubienie księcia odebrało jej tę możliwość. Nie mogła nawet publikować nic w swoich social mediach.

- Posiadanie instytucjonalnego głosu w rodzinie królewskiej nie wystarczyło. Ten wywiad będzie najlepszym sposobem, w jaki odzyska głos. Kiedy zaczęli się spotykać, Meghan poczuła, że ??go straciła. Miała swoją platformę jako aktorka odnosząca umiarkowane sukcesy, a kiedy powiedziano jej, żeby przestała korzystać z mediów społecznościowych i uważała na to, co mówi, mogła powiedzieć, że utrata głosu i niezależności bardzo ją zabolały- stwierdził informator z otoczenia Amerykanki.

Co wyniknie podczas rozmowy i jak zareaguje rodzina królewska? Czas pokaże, czy faktycznie zakochani zdecydują się wbić szpilę królowej lub rodzeństwu Harry'ego. Jedno jest pewne - zdecydowana większość widzów stacji z niecierpliwością wyczekuje premiery odcinka.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: Plotek

Następny artykuł