Marcin Prokop zaliczył wpadkę na wizji Żródło: kadr z programu "Dzień Dobry TVN"/player.pl

Marcin Prokop nie wiedział, że ma włączony mikrofon, widzowie DDTVN zdębieli. „Chłopaki, włączcie klimatyzację”

20 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Marcin Prokop zaliczył wpadkę na wizji. Prowadzący „Dzień Dobry TVN” nie wiedział, że ma włączony mikrofon i poprosił ekipę techniczną o włączenie klimatyzacji. Wszedł tym samym w słowo gościowi obecnemu na kanapie. Udało mu się wybrnąć żartem?

  • Marcin Prokop i Dorota Wellman stanowią jeden z popularniejszych duetów telewizyjnych
  • Prezenterzy od 2007 roku wspólnie prowadzą „Dzień Dobry TVN”
  • 20 lutego podczas sobotniego wydania programu Prokop zaliczył wpadkę
  • Gospodarz chciał tylko, by technicy włączyli klimatyzację

Chyba nikt nie wyobraża sobie, by w obsadzie „Dzień Dobry TVN” mogło zabraknąć Marcina Prokopa i Doroty Wellman. Prowadzący uznawani są bowiem za jeden z najbardziej dopasowanych i zgranych duetów telewizyjnych. Nawet jeśli czasem zdarzy im się jakaś wpadka.

Sobotnia wpadka Marcina Prokopa

Na antenie „Dzień Dobry TVN” – podobnie jak w innych programach nadawanych „na żywo” – nie trudno o pomyłkę czy niefortunną wpadkę. Takie zdarzają się zarówno świeżym, jak i doświadczonym prowadzącym. Idealnym przykładem tego jest Marcin Prokop.

W sobotę 20 lutego w studiu „Dzień Dobry TVN” Dorota Wellman i Marcin Prokop gościli specjalistkę od wykonywania tatuaży. Kobieta już miała zabrać głos, gdy nagle przerwał jej sam prowadzący. Zrobił to jednak zupełnie nieświadomie.

Marcin Prokop najwyraźniej miał problem z temperaturą w studiu, która musiała być za wysoka. Po zapowiedzeniu tatuatorki zwrócił się więc o pomoc do techników. Nie wiedział, że realizator nie wyciszył mu mikrofonu.

Agata Młynarska z okazji urodzin pokazała syna. 32-letni Tadeusz spełnia się w Los AngelesAgata Młynarska z okazji urodzin pokazała syna. 32-letni Tadeusz spełnia się w Los AngelesCzytaj dalej

- Chłopaki, włączcie klimatyzację – powiedział Prokop.

To nie miało się wydarzyć, jednak – jak bywa w przypadku nagrań „na żywo” – program trwa i nie można go zatrzymać. Najlepszą i najczęściej stosowaną przez prowadzących opcją jest więc obrócenie niefortunnej wpadki w żart. O tym pomyślał też Marcin Prokop. Gdy wrócił na antenę, by zapowiedzieć nowy materiał, z poczuciem humoru odniósł się do sytuacji.

- Dobra, teraz włączcie tę klimatyzację – zażartował.

Trzeba przyznać, że choć wpadka Marcina Prokopa nie była duża, prezenter wybrnął z niej wyśmienicie. Przy okazji z pewnością rozbawił też wielu widzów.

Przypomnijmy, że Marcin Prokop i Dorota Wellman prowadzą „Dzień Dobry TVN” od 2007 roku. Oprócz nich na antenie pojawiają się także następujące duety: Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, Paulina Krupińska i Damian Michałkowski oraz Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga.

Dzień Dobry TVNkadr z programu „Dzień Dobry TVN” (Źródło: screen/player.pl)

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek, Wikipedia

Następny artykuł