Marcin Mroczek pokazał zdjęcie z poobijaną twarzą Żródło: instagram.com/mroczek_marcin

Marcin Mroczek pokazał zdjęcie z podbitym okiem, fani wstrzymali oddech. "Na szczęście to tylko charakteryzacja"

20 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Marcin Mroczek przeraził sympatyków, pokazując zdjęcie posiniaczonej twarzy. Podbite oko od razu zwraca uwagę, ale na szczęście aktor szybko uspokoił fanów, tłumacząc, że jest to charakteryzacja do serialu "M jak miłość".

  • Marcin Mroczek z podbitym okiem
  • Aktor o niepokojącej sytuacji w kraju
  • Bracia Mroczek w "M jak miłość"

Od 20 lat Marcin Mroczek gości w "M jak miłość", wcielając się w postać syna Marysi (Małgorzata Pieńkowska). W serialu gra razem ze swoim bratem bliźniakiem, Rafałem, który natomiast wciela się w Pawła Zduńskiego. Chociaż serialowy Piotrek od samego początku wiedzie poukładane i bogate w sukcesy zawodowe życie, ostatnimi czasy los go nie oszczędza, a w sferze rodzinnej nie dzieje się najlepiej.

Marcin Mroczek pokazał poobijaną twarz

Spór między braćmi Zduńskimi zdaje się nie mieć końca, a i relacje Piotrka z żoną wciąż dalekie są od perfekcyjnych. Ostatnio aktor pokazał na Instagramie zdjęcie z posiniaczoną twarzą, wywołując niemałe poruszenie wśród obserwatorów. Na szczęście to nie efekt kłopotów w życiu prywatnym, a charakteryzacji, co jasno dało fanom do zrozumienia, że problemy serialowego Piotra Zduńskiego nie ustaną jeszcze przez długi czas.

Poobijany.. Na szczęście to tylko charakteryzacja, ale mam wrażenie, że świat właśnie w takiej sytuacji się znalazł. Jak myślicie kiedy zejdą siniaki... PS. Dużo siły i optymizmu wszystkim - napisał aktor.

Magda Gessler pokazała kulisy „Kuchennych rewolucji”. Luksusowy kamper nazwała „swoim domem”Magda Gessler pokazała kulisy „Kuchennych rewolucji”. Luksusowy kamper nazwała „swoim domem”Czytaj dalej

Fani nie stronili od komentowania nie tylko samego zdjęcia aktora, ale też słów z opisu. Sympatycy jednogłośnie poparli stanowisko Marcina.

Oby jak najszybciej zeszły, bo jest ich sporo na świecie w tej pandemii - czytamy.

Jeśli się zgodzimy na taki świat to właśnie taki będzie - komentuje obserwatorka.

Fotka pochodzi prosto z Deszczowej, czyli ze znanego wszystkim widzom "Emki" domu Piotra i Kingi (Katarzyna Cichopek). Nagrania do kolejnych odcinków trwają mimo epidemii koronawirusa i jak dotąd produkcja nie informowała o ewentualnej przerwie.

Od 20 lat cieszą się niesłabnącą popularnością

Przypomnijmy, że Marcin Mroczek i Rafał Mroczek, w "M jak miłość" goszczą od pierwszego odcinka. Jako bliźniacy szybko zyskali popularność, która nie słabnie po dziś dzień. Chociaż niejednokrotnie już pojawiały się plotki o rzekomym odejściu jednego lub obu aktorów, wszystko wskazuje na to, że żaden z nich nie zamierza rozstawać się z produkcją.

Na przestrzeni lat fani przywykli do bohaterów i nierzadko utożsamiają się z ich historiami. Między innymi Rafał Mroczek kilka miesięcy temu przekazał w jednym z wywiadów, że swego czasu w jego głowie zrodziła się myśl o odejściu, ale mimo wszystko nie zdecydował się na ten krok.

Gdzieś w pewnym momencie te baterie się wypalają. W moim przypadku też tak było, jak w każdej pracy. Jak sinusoida. Jesteśmy troszeczkę w dołku, później znowu na górze. Scenarzyści fundują nam coś fajnego w danym okresie, mają pomysł na naszego bohatera. Później te pomysły przenoszą się na innych bohaterów. To jest normalne przy takich serialach, które trwają wiele lat - mówił dla Wideo Portalu - Na razie się nigdzie nie wybieram! - podkreślił.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Plotek

Następny artykuł