Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kuba Rzeźniczak z żoną nagrali wideo dla fanów. Przyszła mama pokazała krągłości
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 12.09.2023 09:07

Kuba Rzeźniczak z żoną nagrali wideo dla fanów. Przyszła mama pokazała krągłości

Kuba Rzeźniczak z żoną nagrali wideo dla fanów, fot. instagram.com/paulina_rzezniczak
Kuba Rzeźniczak z żoną nagrali wideo dla fanów, fot. instagram.com/paulina_rzezniczak

Kuba Rzeźniczak i jego ukochana Paulina zamieścili w mediach społecznościowych cudowne nagranie, na którym pokazują swoje szczęście z powodu nadchodzących narodzin dziecka.

Kuba Rzeźniczak zostanie ojcem

Kuba Rzeźniczak po raz trzeci zostanie ojcem. Do tej pory piłkarz doczekał się córki Inez, ze związku z Eweliną Taraszkiewicz. W ubiegłym roku sportowiec przeżywał osobisty dramat, gdy stracił syna Oliwierka, którego doczekał się z Magdaleną Stępień.

Teraz nad życiem gwiazdora ponownie zaświeciło słońce, a już wkrótce będzie mógł cieszyć się swoim potomkiem - owocem miłości do żony Pauliny, którą poślubił pod koniec listopada ubiegłego roku.

Doda ujawnia prawdę o rodzonym bracie! Cała Polska usłyszała, co jej zafundował. "Nie chcę mieć z nim nic wspólnego"

Paulina Rzeźniczak jest w ciąży

O tym, że Kuba i Paulina Rzeźniczakowie spodziewają się dziecka, plotkowano już jakiś czas temu, jednak dopiero dwa dni temu przyszli rodzice oficjalnie potwierdzili medialne doniesienia.

W poniedziałek na Instagramie wybranki piłkarza pojawiło się cudowne nagranie, dzięki któremu fani mogą być świadkami niezwykłego szczęścia, jakie spotkało zakochaną parę. Nigdy nie widzieliśmy ich w tak radosnych nastrojach!

Żona Kuby Rzeźniczaka pokazała brzuszek

Paulina i Kuba przez jakiś czas swoje szczęście trzymali z dala od fanów. Teraz chętnie się nim dzielą. Paulina pokazała przed fanami brzuszek w całej okazałości. Krągłości są już mocno widoczne.

My tworzymy naszą historię, teraz do niej dołączy mały cud, nie możemy się doczekać żeby pokazać mu świat i dać bezgraniczną miłość - napisała Paulina Rzeźniczak w poście z nagraniem, na którym zobaczyć możemy zaokrąglony brzuszek małżonki piłkarza.

Na krótkim filmiku widzimy parę spacerującą po plaży. Zakochani nie szczędzą sobie czułości, chwytając każdą chwilę, jakby miała być tą najważniejszą w życiu. Ich idylla dopiero się zaczyna!

Paulina Rzeźniczak i Kuba Rzeźniczak fot. Instagram @paulina_rzezniczak