Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Lawina komentarzy po Polsat SuperHit Festiwal 2023, widzowie nie kryją oburzenia. "Ten kabaret to porażka"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 27.05.2023 08:21

Lawina komentarzy po Polsat SuperHit Festiwal 2023, widzowie nie kryją oburzenia. "Ten kabaret to porażka"

Kabaret K2
fot. Wojciech Olkusnik/East News

Oczy Polaków skierowane są obecnie na jedną z najpopularniejszych nadmorskich miejscowości. Polsat SuperHit Festiwal 2023 trwa w najlepsze, a każdy kolejny występ artystów budzi w widzach niemałe emocje. Jak pokazał czas, nie każde są jednak pozytywne. 

W piątkowy wieczór zarówno telewidzowie, jak i osoby zgromadzone pod sceną mogły przyglądać się występom ulubionych artystów. W przerwach na estradzie mogliśmy również zobaczyć kabareciarzy, którzy swoim skeczem narazili się oglądającym. W sieci zaroiło się od niepochlebnych komentarzy. 

Polsat SuperHit Festiwal 2023 zaskoczył widzów

Sopocki festiwal to ogromne wydarzenie kulturalne i przede wszystkim muzyczne. Największe polskie gwiazdy tłumnie występują na scenie, rozgrzewając publikę do czerwoności. Nie inaczej jest w tym roku, a obecnie Polsat SuperHit Festiwal 2023 trwa w najlepsze, gromadząc widzów nie tylko przed szklanymi odbiornikami, ale również pod sceną. 

W miniony piątek oprócz takich gwiazd jak Doda, Justyna Steczkowska, Dawid Kwiatkowski czy Beata Kozidrak, na scenie zobaczyliśmy również kabareciarzy z formacji o nazwie K2. 

Rozpacz w rodzinie Anny Głogowskiej. Niedawno ślub, teraz żałoba

Sieć zalała masa komentarzy, widzowie nie przebierają w słowach

W piątkowy wieczór widzowie Polsatu mogli zobaczyć również występ grupy kabaretowej o nazwie K2, w której składzie zobaczymy Bartosza Klauzińskiego, Tomasza Łupaka oraz Dominikę Najdek. Ich występ wywołał wiele kontrowersji, a widzowie nie omieszkali się podzielić swoimi opiniami. 

Momentalnie na oficjalnym profilu Polsatu na Facebooku pojawiła się spora ilość krytycznych komentarzy. Widzowie zarzucili grupie powielanie szkodliwych stereotypów, a także niepotrzebne nawiązania do polskiej sceny politycznej. 

Widownia wygwizdała występ kabaretu

Krytyka ze strony widzów pojawiła się również na oficjalnym profilu grupy. Spora część internautów zgodnie przyznała, że występ był nieudany, niepotrzebnie nawiązywał do polityki, a ponadto powielał szkodliwe stereotypy. Co więcej, część komentarzy, które pojawiły się na stronie stacji, zostały już usunięte. Wśród nich mogliśmy przeczytać:

To chyba wydarzyło się pierwszy raz w historii występów kabareciarzy, aby publiczność wygwizdała ich występy. Tak waśnie postąpiła sopocka publiczność (i słusznie) podczas kolejnego wyjścia tej trójki. […] Kompromitacja.

Ten kabaret nie jest śmieszny… jedynie żenujący. 

— Tylko idiotycznie pogłębiają stereotypy i uprzedzenia. Denny występ kabaretu.

— Ani to śmieszne, ani mądre.

— Kompletna katastrofa i kompromitacja — czytamy.

Zobacz zdjęcia:

K2 EA.jpg

Komentarze (1).png
fot. facebook.com/polsat
Komentarze (4).png
fot. facebook.com/polsat
Komentarze (3).png
fot. facebook.com/polsat
Komentarze (2).png
fot. facebook.com/polsat