Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Polsat SuperHit Festiwal 2023. Doda rozpaliła sopocką publiczność i szybko zmieniła rolę. Tego jeszcze nie było
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 26.05.2023 21:36

Polsat SuperHit Festiwal 2023. Doda rozpaliła sopocką publiczność i szybko zmieniła rolę. Tego jeszcze nie było

Doda
fot. KAPiF

Doda otworzyła tegoroczny Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie. Gdy gwiazda pojawiła się na scenie, tłum dosłownie oszalał. Chwilę później piosenkarka zadebiutowała w nietypowej dla siebie roli.

Fani spijali z ust piosenkarki każde wyśpiewywane słowo. Widać wyraźnie, że to w dużej mierze na nią czekali przybyli na imprezę melomani. Czy jej udział w show okaże się największym hitem wydarzenia?

Polsat SuperHit Festiwal. Doda zachwyciła Sopot

Doda zapowiadana była na jedną z największych niespodzianek Polsat SuperHit Festiwalu i jak widzimy już teraz, nie mylono się w tych spekulacjach. Piosenkarka otworzyła wydarzenie z prawdziwym rozmachem.

Gwiazda została zapowiedziana przez Macieja Dowbora, Macieja Rocka oraz Marcelinę Zawadzką, którzy pojawili się na scenie tuż po rozpoczynającym show memoriale ku pamięci zmarłej Tiny Turner.

Dramat w życiu bliskich Natalii Kukulskiej. Gwiazda nie miała wyjścia, zaczęła działać

Doda na motocyklu z ludzkich ciał

Tłum powitał Dodę z ogromnym entuzjazmem, gdy wokalistka pojawiła się na sopockiej scenie. Wkrótce później obecni tuż przy piosenkarce tancerze utworzyli ze swoich ciał figurę imitującą motocykl, na którym niczym królowa zasiadła sama wokalistka.

Już po pierwszych dźwiękach rozpoznać można było “Szansę” - wielki przebój artystki, którym powitała się z widownią. Ta wydawała się znać niemal każde słowo piosenki i ochoczo śpiewała ją razem z gwiazdą.

Doda prowadzi Polsat SuperHit Festiwal

Chwilę później Maciej Dowbor zasugerował, że przydałaby się jedna prowadząca. W istocie - w komplecie prezenterów znajdowało się dwóch mężczyzn i zaledwie jedna kobieta. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, zespół uzupełniła sama Doda.

W jednym z kolejnych wejść piosenkarka zapowiadała kolejne elementy programu Polsat SuperHit Festiwalu wraz z Maciejem Dowborem udowadniając, że w każdej roli potrafi sprawdzić się znakomicie.

Zobacz zdjęcia:

Doda 1.png
fot. KAPiF
Doda 2.png
fot. KAPiF