Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dramat w życiu bliskich Natalii Kukulskiej. Gwiazda nie miała wyjścia, zaczęła działać
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 26.05.2023 13:25

Dramat w życiu bliskich Natalii Kukulskiej. Gwiazda nie miała wyjścia, zaczęła działać

Natalia Kukulska
fot. KAPiF

Natalia Kukulska niedawno musiała zupełnie zmienić plany z powodu nagłej wiadomości o pogorszeniu się stanu zdrowia przyjaciela rodziny. Wraz z innymi gwiazdami angażuje się w pomoc dla znanego artysty.

Piosenkarka od lat działa na rzecz pomocy innym, a gdy usłyszała o smutnych wieściach, nie wahała się ani chwili. Z uwagi na zdrowie Wojciecha Morawskiego, wzięła udział w specjalnym koncercie. Wszystko by pomóc mu dojść do siebie.

Natalia Kukulska cierpi z powodu słabego samopoczucia przyjaciela rodziny

O złym stanie zdrowia perkusisty i współzałożyciela zespołu Perfect powiadomiła "Rewia". Artysta przez lata był blisko rodziny Natalii Kukulskiej i okazał się ogromnym wsparciem dla gwiazdy po tragicznej śmierci jej mamy, Anny Jantar.

Gdy na jaw wyszło, że z 73-latkiem jest naprawdę źle, gwiazda postanowiła interweniować. By zebrać kwotę na leczenie, zorganizowano specjalny koncert.

Telekamery 2023. Katarzyna Cichopek sama na gali wręczenia nagród, musiała wytłumaczyć Kurzajewskiego

Specjalny koncert i zbiórka na rzecz Wojciecha Morawskiego

W sytuację artysty zaangażowała się Polska Fundacja Muzyczna, która zorganizowała muzyczne wydarzenia połączone ze zbiórką pieniężną na rzecz 73-latka. Wśród gwiazd nie zabrakło Natalii Kukulskiej. Organizatorzy mocno wierzyli, że ich wkład pomoże Wojciechowi Morawskiemu.

Zbieramy na dofinansowanie kosztów leczenia, rehabilitacji i warunków bytowych […]
No a poza wszystkim, szczerze wierzymy, że Wojtek wróci do grania — przekazano.

Natalia Kukulska wierzy w poprawę

Wzruszający koncert zebrał bliskich muzyka, którzy chcieli mu oddać hołd. Na scenie kilka słów powiedziała także Natalia Kukulska. Udział w charytatywnym wydarzeniu wiele dla niej znaczył.

Legendarny Morawiec też był z nami. Multum jego kolegów i koleżanek po fachu, ludzie stanowiący podwaliny polskiej estrady, dali mini recitale, a publiczność hojnie dawała datki. Bardzo się cieszę, że mogłam być częścią tego wielkiego dobra — wyznała.

Zobacz zdjęcia:

Natalia Kukulska (11).jpg
fot. KAPiF
Natalia Kukulska (10).jpg
fot. KAPiF

Źródło: Pomponik, Rewia