Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Telekamery 2023. Katarzyna Cichopek sama na gali wręczenia nagród, musiała wytłumaczyć Kurzajewskiego
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 25.05.2023 22:20

Telekamery 2023. Katarzyna Cichopek sama na gali wręczenia nagród, musiała wytłumaczyć Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek
Fot. KAPiF

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski byli nominowani do nagrody na dzisiejszej gali Telekamery 2023. Statuetkę zdobyli, jednak odebrała ją tylko sama Kasia. Na wydarzenie przyszła bez partnera i bardzo szybko zaczęła tłumaczyć jego nieobecność.

Maciej i Kasia, tworzący duet zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym, zdobyli nagrodę w kategorii „prezenter/prowadzący/gospodarz show”. Dziennikarka wyglądała na gali promiennie, choć brak jej ukochanego zadziwił wszystkich.

Katarzyna Cichopek na gali Telekamery 2023 przyszła samotnie

Gala wręczenia nagród Telekamer to jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie polskiego show-biznesu. Gwiazdy branży telewizyjnej brylują na czerwonym dywanie, licząc na wyróżnienie, które przyznawane jest przez samych telewidzów w głosowaniu.

Cichopek zjawiła się dziś w przyciągającej wzrok, kanarkowej sukni ozdobionej awangardowym kwiatem. Podczas odbierania nagrody nie kryła wzruszenia, jednak większość jej przemówienia skupiła się na gęstym tłumaczeniu nieobecności Kurzajewskiego.

Patrycja Markowska opublikowała czarno-białe zdjęcie. "Ciężko się pogodzić"

Kasia Cichopek odebrała Telekamerę. A gdzie Maciek Kurzajewski?

– Serdecznie dziękuję w imieniu swoim i Macieja Kurzajewskiego. Dla mnie jest to niesamowite wyróżnienie. Maciek ma już cztery na koncie. Myślałam, że na tym koniec, a tu proszę jaka miła niespodzianka. Jest fantastycznym gospodarzem i dzisiaj też jest gospodarzem, ale na innym evencie – ogłosiła Cichopek podczas odbierania nagrody.

Dwadzieścia trzy lata pracy na planie przed kamerą, mnóstwo wzlotów i upadków, spotkań z fantastycznymi ludźmi i ciągłego rozwoju zawodowego. To jest dla mnie coś niesamowitego, ale to wszystko jest możliwe dzięki państwa sympatii” mówiła wzruszona dziennikarka.

Stylizacja Katarzyny Cichopek na Telekamerach 2023

Chcielibyśmy tę nagrodę dedykować naszym kolegom i koleżankom z redakcji i fanom „Pytanie na śniadanie”. Jestem bardzo wzruszona – dodała na koniec Cichopek, wyrażając też nadzieję, że Maciej dołączy do niej później.

Trzeba przyznać, że na gali wyglądała wyjątkowo kwitnąco, i to nie tylko dzięki potężnemu kwiatowi z materiału, jaki ozdabiał jej ramię. Żółta suknia doskonale komponowała się ze złotymi sandałkami na obcasie i złotą kopertówką.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek na Telekamerach 2023, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek na Telekamerach 2023, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek na Telekamerach 2023, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek na Telekamerach 2023, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek na Telekamerach 2023, fot. KAPiF