Swiatgwiazd.pl > Telekamery

Telekamery

Katarzyna Cichopek
26.05.2023 18:39 Wtulona w statuetkę Katarzyna Cichopek nie może zapomnieć o Telekamerach. "Cały czas o tym myślę"

Katarzyna Cichopek podczas czwartkowego rozdania Telekamer 2023 została uhonorowana nagrodą w kategorii “Prezenter/Prowadzący/Gospodarz show”. W piątek gwiazda ponownie zabrała głos, by podziękować fanom.Jak podkreśla Katarzyna Cichopek, wyróżnienie traktuje nie tylko jako podsumowanie ostatnich dwunastu miesięcy pracy, ale 23 lat, przez które możemy podziwiać ją na ekranie.

Telekamery 2023
26.05.2023 08:23 Telekamery 2023: Znamy wyniki. Poznajcie tegorocznych zwycięzców

W czwartkowy wieczór odbyła się gala rozdania Telekamer 2023, na której wyróżniono największe gwiazdy polskiego show-biznesu. Po raz kolejny to za sprawą głosów widzów zostali wyłonieni laureaci aż trzech kategorii. Nie obyło się bez sporych niespodzianek.Za nami już 26. edycja popularnego wydarzenia, na którym wyróżniani są najlepsi twórcy i gwiazdy polskiego show-biznesu. Laureaci zakończyli wieczór z ikonicznymi już statuetkami.

Katarzyna Cichopek
25.05.2023 22:20 Telekamery 2023. Katarzyna Cichopek sama na gali wręczenia nagród, musiała wytłumaczyć Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski byli nominowani do nagrody na dzisiejszej gali Telekamery 2023. Statuetkę zdobyli, jednak odebrała ją tylko sama Kasia. Na wydarzenie przyszła bez partnera i bardzo szybko zaczęła tłumaczyć jego nieobecność.Maciej i Kasia, tworzący duet zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym, zdobyli nagrodę w kategorii „prezenter/prowadzący/gospodarz show”. Dziennikarka wyglądała na gali promiennie, choć brak jej ukochanego zadziwił wszystkich.

Telekamery 2022
19.05.2022 11:02 Telekamery 2022. Data, nominowani, transmisja

Gala wręczenia nagród Telekamery 2022 powraca na ekrany telewizorów. Długo wyczekiwane wydarzenie, które nie mogło odbyć się w ubiegłych latach ze względu na trwającą pandemię, w końcu zostanie zorganizowane. W tym roku czeka nas jubileuszowa 25. edycja plebiscytu.Z okazji okrągłej rocznicy gali, organizatorzy zmienili zasady przyznawania nagród. W tegorocznej edycji plebiscytu zwycięzców będziemy wybierać spośród dotychczasowych laureatów Telekamer. Kiedy i gdzie można oglądać galę?

pilne
24.03.2022 09:57 Telekamery 2022: przez sytuację pandemiczną zmieniono termin gali

Telekamery to najbardziej prestiżowe nagrody telewizyjne w naszym kraju. Zwycięstwo w jakiejkolwiek kategorii jest dla każdego laureata wielką dumą. Ci, którzy byli tegorocznymi faworytami, między innymi Mikołaj Roznerski, na werdykt będą musieli poczekać jednak nieco dłużej.Jak oficjalnie ogłoszono, w tym roku ogłoszenie wyników, a co za tym idzie również gala Telekamer, zostały przełożone na maj. Dlaczego tak się stało?