Swiatgwiazd.pl > Newsy > Telekamery 2023: Znamy wyniki. Poznajcie tegorocznych zwycięzców
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 26.05.2023 08:23

Telekamery 2023: Znamy wyniki. Poznajcie tegorocznych zwycięzców

Telekamery 2023
fot. KAPiF

W czwartkowy wieczór odbyła się gala rozdania Telekamer 2023, na której wyróżniono największe gwiazdy polskiego show-biznesu. Po raz kolejny to za sprawą głosów widzów zostali wyłonieni laureaci aż trzech kategorii. Nie obyło się bez sporych niespodzianek.

Za nami już 26. edycja popularnego wydarzenia, na którym wyróżniani są najlepsi twórcy i gwiazdy polskiego show-biznesu. Laureaci zakończyli wieczór z ikonicznymi już statuetkami.

Telekamery 2023: Widzowie wybrali swoich faworytów

Jak co roku telewidzowie mogli wyłonić zwycięzców trzech kategorii: Aktorki, Aktora oraz Serialu. Za sprawą oddawanych głosów to ich faworyci wydali przemówienie po otrzymaniu statuetek. Wbrew pozorom nie mieli łatwego zadania, ponieważ na liście nominowanych znalazło się mnóstwo sław.

Ostatecznie to Agata Załęcka otrzymała nagrodę w kategorii "Aktorka", bijąc na głowę m.in.: Aleksandrę Domańską czy Danutę Stenkę. Najlepszym aktorem w oczach widzów został Andrzej Młynarczyk, a w kategorii "Serial" statuetka powędrowała do hitu TVN, "Skazanej".

Telekamery 2023. Katarzyna Cichopek sama na gali wręczenia nagród, musiała wytłumaczyć Kurzajewskiego

Telekamery 2023: lista laureatów

To jednak nie koniec wielkich emocji, ponieważ w czwartkowy wieczór zostały rozdane statuetki w pozostałych kategoriach. Oto lista wszystkich laureatów Telekamer 2023.

Nagroda Magazynu NETFILM:  "Wielka woda" 

Prezenter/prowadzący/gospodarz show: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski

Informacje/publicystyka: Wojciech Bojanowski

Komentator/prezenter/dziennikarz sportowy: Wojciech Drzyzga i Tomasz Swędrowski

Juror: Baron i Tomson

Program rozrywkowy/reality show: "Nasz nowy dom" 

Telekamery 2023: Nagroda specjalna

W czasie wydarzenia została także oddana specjalna statuetka w ręce Fundacji TV Puls "Pod Dębem", która istnieje od prawie 10 lat. Celem organizacji jest zapewnienie godnej jesieni życia potrzebującym seniorom.

Tym razem za poprowadzenie wydarzenia odpowiedzialny był Kacper Kuszewski wraz z Katarzyną Zielińską. Rozdanie Telekamer 2023 emitowane było w internecie oraz na żywo w TV Puls.

Zobacz zdjęcia:

Agata Załęcka.jpg
fot. KAPiF
Andrzej Młynarczyk (3).jpg
fot. KAPiF
Aleksandra Adamska.jpg
fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek (58).jpg
fot. KAPiF
Tomson i Baron (2).jpg
fot. KAPiF