Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Narzeczony Roksany Węgiel trzy lata temu zaręczył się z gwiazdą Polsatu. Dotarliśmy do tego, co wtedy napisała
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 29.05.2023 09:22

Narzeczony Roksany Węgiel trzy lata temu zaręczył się z gwiazdą Polsatu. Dotarliśmy do tego, co wtedy napisała

Kevin Mglej, Roksana Węgiel
instagram.com/roxie_wegiel, KAPiF

Narzeczony Roksany Węgiel zaledwie trzy lata temu oświadczał się znanej z “Przyjaciółek” aktorce Malwinie Dubowskiej. Para wydawała się być przeszczęśliwa, a wkrótce na świecie pojawił się pierwszy i jednocześnie ostatni owoc jej miłości.

Zaręczyny Roksany Węgiel wzbudziły mieszane uczucia wśród fanów. Nie tylko ze względu na bardzo młody wiek piosenkarki, ale również informacje na temat jej partnera, który jeszcze niedawno prosił o rękę inną gwiazdę.

Narzeczony Roksany Węgiel i jego historia

Życie Roksany Węgiel w ostatnim czasie zaczyna przypominać istną jazdę bez trzymanki. Gwiazda ledwo skończyła 18 lat, a już zdążyła oświadczyć, że od kilku miesięcy jest zaręczona z producentem muzycznym i początkującym piosenkarzem Kevinem Mglejem.

Artystka i jej osiem lat starszy partner zdecydowali się już zamieszkać razem. Kilka dni temu  pochwaliła się zaś okazałym pierścionkiem. Jej ukochany ma już doświadczenie w zaręczynach, bowiem trzy lata temu prosił o rękę inną kobietę.

Rozpacz w rodzinie Anny Głogowskiej. Niedawno ślub, teraz żałoba

Drugie oświadczyny narzeczonego Roksany Węgiel

W maju 2019 r. znana z “Przyjaciółek” 21-letnia wówczas aktorka Malwina Dubowska przyjęła oświadczyny swojego ówczesnego partnera, 24-letniego Kevina Mgleja. Młody mężczyzna oświadczył się ukochanej podczas wspólnej kolacji.

- Powiedziałam “tak”. Wielka radość! Niekończąca się radość! Zdjęcia przedstawiają poszczególne etapy pięknego wieczoru. Ostatnie zdjęcie zatytułowałam "Przez żołądek do serduszka" - pisała na Instagramie świeżo upieczona narzeczona.

Narzeczony Roksany Węgiel ma syna z poprzedniego związku

Trzy miesiące po zaręczynach z Malwiną Dubowską, para zdecydowała się ujawnić, że spodziewa się dziecka. Synek pary przyszedł na świat w lutym 2020 r. Do ślubu rodziców jednak nigdy nie doszło.

W trzy lata później nazwisko Kevina Mgleja obiegło kolorowe media w Polsce za sprawą Roksany Węgiel, która ogłosiła, że od jakiegoś czasu jest w związku z byłym narzeczonym aktorki z “Przyjaciółek”. Informacja wzbudziła niemałe kontrowersje, które ciągną się do dziś. Wielu fanów obawia się, że piosenkarka podejmuje istotne życiowe decyzje zbyt szybko.

Zobacz zdjęcia: