Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Marcjanna Lelek zasłynęła rolą w "M jak miłość". Pochodzi ze znanej rodziny, jej ojciec i brat także są aktorami
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 28.05.2023 18:36

Marcjanna Lelek zasłynęła rolą w "M jak miłość". Pochodzi ze znanej rodziny, jej ojciec i brat także są aktorami

Marcjanna Lelek
Kadr z serialu "M jak miłość", prod. TVP

Gwiazda serialu "M jak miłość", Marcjanna Lelek, dosłownie dorastała na naszych oczach jako Natalia, adoptowana córka Marka Mostowiaka. Niewiele osób wie, że aktorka pochodzi z utalentowanej rodziny. Jej ojca i brata również możemy zobaczyć na ekranie.

U artystki ostatnio doszło do wielu zmian w życiu prywatnym i zawodowym. Otworzyła się na inne dziedziny kinematografii, a także dokonała coming outu. Nie wszyscy wiedzą jednak, że jej bliscy także udzielają się w show-biznesie.

Marcjanna Lelek zmieniła branże i pokazała dziewczynę

Po wieloletniej przygodzie z serialem "M jak miłość" aktorka postanowiła spróbować czegoś nowego i stanęła po drugiej stronie kamery. W mediach społecznościowych dzieli się kulisami pracy w roli reżyserki i scenarzystki.

Niedawno otworzyła się także w kwestii życia osobistego, przedstawiając obserwatorom partnerkę. W osobistym poście przyznała, że miała szczęście do znalezienia prawdziwej miłości i akceptacji wśród bliskich osób.

Doda po występie w Sopocie przeczytała wiadomość od mamy. Wzruszające

Ojciec aktorki miał szansę wystąpić w "M jak miłość"

Niewiele osób wie, że Marcjanna Lelek pochodzi z aktorskiej rodziny. Jej ojciec, Marek Lelek, miał nawet okazję pracować na planie serialu "M jak miłość". Mimo epizodycznej roli mógł poczuć silniejszą więź z córką.

Szersza publiczność z pewnością zna go z takich produkcji jak m.in. "Na Wspólnej", "Samo życie" czy "Klan". Aktor doczekał się dwójki dzieci. Syn również poszedł w ślady ojca.

Brat Marcjanny Lelek robi karierę w telewizji

Karol Lelek ukończył aktorstwo w łódzkiej szkole filmowej i z sukcesem radzi sobie przed kamerą. W ubiegłym roku został nagrodzony pierwszymi wyróżnieniami, a obecnie możemy oglądać go w popularnym serialu TVP "Ojciec Mateusz". 

Wśród sandomierskich zbrodni 25-latek wciela się w jednego z policjantów. W mediach społecznościowych dzieli się zakulisowymi zdjęciami. Czas pokaże, czy rodzeństwo będzie miało okazję współpracować przy projekcie.

Zobacz zdjęcia: