Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Roksana Węgiel jest już zaręczona. Chwilę wcześniej wyznała nam prawdę o swojej miłości
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 27.05.2023 22:32

Roksana Węgiel jest już zaręczona. Chwilę wcześniej wyznała nam prawdę o swojej miłości

Roksana Węgiel
fot. Świat Gwiazd/instagram.com/roxie_wegiel/

Roksana Węgiel w mediach społecznościowych podzieliła się niesamowitymi wiadomościami związanymi z partnerem. Para kilka miesięcy temu postanowiła na poważnie myśleć o związku. Wspólna przeprowadzka to nie wszystko. Pojawił się pierścionek!

18-letniej piosenkarki i producent właśnie podzielili się radosnymi wiadomościami odnośnie ich związku. Para ma już za sobą zaręczyny. Zakochana gwiazda od razu powiedizała "tak".

Roksana Węgiel przyjęła pierścionek zaręczynowy

Gwiazda nieoczekiwanie w mediach społecznościowych pochwaliła się wspólnym zdjęciem z partnerem, a także pokazała dłoń, na której widniał ogromny pierścionek zaręczynowy. W opisie zdradziła, że już dawno podjęła decyzję co do odpowiedzi.

Kilka miesięcy temu powiedziałam "TAK"! Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz spędzić z kimś resztę życia, chcesz, aby reszta życia zaczęła się tak szybko, jak to możliwe... Dziękuję, że jesteś @kevinmglej — przekazała Roksana Węgiel.

Alicja Majewska w najmodniejszej stylizacji sezonu. Tak zmierza na festiwal w Sopocie

Pierścionek robi wrażenie

Roksana Węgiel wraz z radosnymi nowinami pokazała także dłoń, na której świeciła ozdoba z ogromnym kamieniem. Zaręczyny były niezwykle romantycznym wydarzeniem, co można wywnioskować z płatów róż usypanych u stóp gwiazdy. Internauci nie są w stanie opanować radości.

Gratulacje w kilka chwil pojawiły się pod postem duetu.

Cudowni jesteście! To się nazywa prawdziwa miłość!

— Niech życie pisze same pogodne scenariusze — życzono.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej planują wspólną przyszłość

Zaręczyny to nie jedyny dojrzały krok w życiu duetu. Piosenkarka i producent jakiś czas temu rozpoczęli wspólnie mieszkać. W rozmowie ze Światem Gwiazd zdradzili, jak wyobrażają sobie wspólne gniazdko. Aż nie mogli oderwać od siebie oczu.

Zobacz zdjęcia: