Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Tylko u nas: Pierwszy wspólny wywiad Roksany Węgiel i Kevina Mgleja. "Żadne z nas tego nie planowało"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 26.05.2023 15:40

Tylko u nas: Pierwszy wspólny wywiad Roksany Węgiel i Kevina Mgleja. "Żadne z nas tego nie planowało"

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
fot. Świat Gwiazd

Roksana Węgiel po raz pierwszy pokazała się na ściance z partnerem, Kevinem Mglejem. W rozmowie ze Światem Gwiazd opowiedzieli o początkach uczucia i łączeniu życia prywatnego z zawodowym.

18-letnia piosenkarka niedługo po uzyskaniu pełnoletności ujawniła związek z producentem muzycznym. Różnica wieku długo wywoływała kontrowersje, jednak obserwując duet, nie ma wątpliwości co do łączącego ich uczucia. W pierwszej wspólnej rozmowie wyznali, od czego wszystko się zaczęło.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej nie planowali związku

Znajomość piosenkarki i producenta początkowo przebiegała czysto zawodowo. Szybko jednak okazało się, że wiele ich łączy, a przyjacielskie relacje zamieniły się w głębokie uczucie. Jak przyznali w rozmowie ze Światem Gwiazd, sami byli zaskoczeni, tym co do siebie poczuli.

To była taka miłość od pierwszego wejrzenia, kiedy spotkaliśmy się w studiu. Żadne z nas tego nie planowało, po prostu zaiskrzyło. Roksana okazała się niesamowicie ciepłą, wrażliwą, empatyczną, dojrzałą osobą i tak rozpłynąłem się — wspominał Kevin Mglej.

Komplementy mężczyzny zrobiłyby wrażenie na niejednej kobiecie. Stojąca obok Roksana Węgiel wręcz nie mogła pozbyć się ogromnego uśmiechu na twarzy.

Czuję takie ciepło w sercu. To jest mega urocze i faktycznie tak było. To była jakaś nieopisana chemia między nami — dodała w rozmowie z nami.

Dramat w życiu bliskich Natalii Kukulskiej. Gwiazda nie miała wyjścia, zaczęła działać

Z dumą nazywają się "papużkami nierozłączkami"

Roksana Węgiel znalazła prawdziwą miłość oraz wsparcie w rozwoju zawodowej kariery. Jak sama przyznała, nigdy nie przypuszczała, że połączenie życia prywatnego z zawodowym może zakończyć się takim sukcesem.

Ja nie sądziłam, że kiedykolwiek będę w stanie pracować z osobą, którą kocham, bo zawsze miałam takie podejście, że tak się nie da z nikim dogadywać, a tutaj się okazuje, że jednak się da. Pisanie piosenek to są emocje. Nam się cudownie razem współpracuje, ja uwielbiam pracować z Kevinem. No idealnie jest — przyznała 18-latka.

Para spędza wspólne każdą wolną chwilę nie tylko w studiu, ale również poza nim. Partner towarzyszy gwieździe podczas licznych wyjazdów na koncerty. Początkowo nie przypuszczali, że może ich połączyć tak silna więź.

Trochę jesteśmy papużki nierozłączki, musimy to przyznać. Co zabawne na samym początku związku mówiliśmy, że to jest dla nas niepojęte. Kiedy myśleliśmy o relacji, to nie chcieliśmy być tą parą, która wszędzie chodzi za rękę, cały czas o sobie mówi, jest wpatrzona w drugą osobę. Doszło do nas, że totalnie tacy jesteśmy — zdradził nam Kevin.

Wsparcie bliskich jest dla nich najważniejsze

Po ujawnieniu związku Roksana Węgiel i Kevin Mglej musieli mierzyć się z oceną internautów. Od samego początku mieli jednak sojuszników w rodzicach. To im poświęcają sporo uwagi.

Wspierają nas w sumie od samego początku, jak moi rodzice poznali Kevina, to bardzo pozytywnie zareagowali na relację i z drugiej strony było tak samo — przyznała nam Roksana Węgiel.

Z jednej i z drugiej strony była ta akceptacja. Dużo czasu spędzamy z rodzicami. Trochę dom jest naszą ucieczką, zarówno jeden jak i drugi od miasta od tego co tu się czasami dzieje — dodał partner piosenkarki.

Duet ma za sobą już wspólny wywiad, który tylko udowadnia, jak komfortowo czują się we własnym towarzystwie. Liczymy na kolejne sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym.

Zobacz zdjęcia:

Roksana Węgiel, Kevin Mglej.png
fot. Świat Gwiazd
Roksana Węgiel, Kevin Mglej (2).png
fot. Świat Gwiazd
Roksana Węgiel, Kevin Mglej (3).png
fot. Świat Gwiazd