Swiatgwiazd.pl > Newsy > Występ na Orange Warsaw Festival odwołany, szukają pilnego zastępstwa. Sam Smith ma problemy ze zdrowiem
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 27.05.2023 20:42

Występ na Orange Warsaw Festival odwołany, szukają pilnego zastępstwa. Sam Smith ma problemy ze zdrowiem

Sam Smith
fot. Rex Features/East News

W mediach społecznościowych Oragne Warsaw Festival pojawiło się nagle oświadczenie względem jednej z gwiazdy. Sam Smith musiał zrezygnować z występu w Polsce. Powiadomiono o chorobie piosenkarza.

Letnie festiwale od lat przyciągają artystów z całego świata. W tym roku jednym z headlinerów czerwcowego wydarzenia miał być Sam Smith. Organizatorzy niespodziewanie powiadomili o zmianie planów.

Orange Warsaw Festival bez Sama Smitha

Polscy fani piosenkarza będą musieli z żalem pogodzić się z faktem, że nie wystąpi on podczas tegorocznego festiwalu. Obecnie gwiazdor jest w trakcie trasy koncertowej. Niestety kilka dni temu podczas występu w Manchesterze stracił głos.

Z przykrością informujemy, że po odwołaniu koncertów w Manchesterze, Glasgow i Birmingham, ze względu na chorobę Sam Smith odwołują również występ na Orange Warsaw Festival — przekazał organizator wydarzenia.

Szczere wyznanie Karoliny Gilon przed kamerami. "Może za rok będę tutaj z dziewczyną?"

Organizatorzy szukają zastępstwa

Sam Smith miał być jednym z głównych artystów dwudniowego festiwalu, do którego pozostał niecały tydzień. Organizatorzy Orange Warsaw Festival zapowiedzieli intensywne poszukiwania zastępcy, który usatysfakcjonowałby zawiedzioną publiczność.

Usilnie pracujemy nad znalezieniem innego artysty/artystki/zespołu na 2 czerwca. Wkrótce poinformujemy Was, kto zamknie line-up głównej sceny w piątek — zapowiedziano.

Posiadacze biletu na festiwal mogą wymienić go na następny dzień, bądź ubiegać się o zwrot pieniędzy.

Kto wystąpi na Orange Warsaw Festival?

Muzyczne wydarzenie to 2 dni występów zarówno polskich jak i zagranicznych artystów. Sam Smith był tylko jedną ze światowych gwiazd, które wystąpią 2 i 3 czerwca. Oto lista wykonawców, którzy pojawią się na Orange Warsaw Festival.

2 czerwca: Aurora, Zara Larsson, Jan-Rapowanie, Ralph Kamiński, Vito Bambino, The Kid LAROI, Alina Pash, Daria ze Śląska i wielu innych.

3 czerwca: Faustyna Maciejczuk, Jann, Otsochodzi, Daria Zawiałow, Oki, Igo, The 1975, Ellie Goudling, Martin Garrix i wielu innych.

Zobacz zdjęcia:

Orange Warsaw Festival.jpg
fot. instagram.com/orange_warsaw_festival/
Sam Smith.png
fot. pitpony.photography, cropped, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=43524498