Swiatgwiazd.pl > Newsy > Szczere wyznanie Karoliny Gilon przed kamerami. "Może za rok będę tutaj z dziewczyną?"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 27.05.2023 17:20

Szczere wyznanie Karoliny Gilon przed kamerami. "Może za rok będę tutaj z dziewczyną?"

Karolina Gilon
fot. KAPiF

Karolina Gilon jest jedną z prezenterek tegorocznego Polsat SuperHit Festiwal. W rozmowie z dziennikarzami udało jej się wywołać spore emocje. Wszystko przez wspomnienie o swoim życiu prywatnym. Czy gwiazda myśli o związku z kobietą?

Prowadząca program "Love Island. Wyspa miłości" otwarcie mówi o tolerancji i wspiera osoby ze środowiska LGBT+. Niedawno wyjawiła szczegóły swoich preferencji w kwestii związków. Czy relacja z kobietą stanowiłaby dla niej problem?

Odmieniona Karolina Gilon zachwyca na Polsat SuperHit Festiwal

Podczas muzycznego wydarzenia na scenie publiczność mogła zobaczyć w roli prowadzących największe gwiazdy stacji. Wśród nich nie zabrakło również Karoliny Gilon, która ostatnimi czasy bije rekordy popularności.

Przed widownią w Sopocie pokazała się w odmienionym kolorze włosów. Dawny blond został zastąpiony delikatnym brązem. To nie jedyna nowość, którą pochwaliła się gwiazda. W jednej z rozmów wyznała szczegóły prywatnych relacji.

Lawina komentarzy po Polsat SuperHit Festiwal 2023, widzowie nie kryją oburzenia. "Ten kabaret to porażka"

Karolina Gilon o związku z kobietą

Prezenterka na własne oczy widziała wielokrotnie rodzenie się prawdziwych uczuć na planie popularnego programu Polsatu. Choć dotychczas publicznie spotykała się z mężczyznami, nie ukrywa, że płeć nie ma dla niej znaczenia. 

Całe życie wspieram homoseksualistów. Mam bardzo dużo przyjaciół ze środowiska LGBT+. Nie można się dzielić. Trzeba być tolerancyjnym. Nikt z nas nie wie, z kim, kiedy będzie miał miłość. Może za rok ja będę tutaj z dziewczyną, skąd wiesz — wyznała Plotkowi.

Karolina Gilon wylądowała w łóżku z Dodą

Internauci z pewnością pamiętają czasy, gdy słynna piosenkarka miała wystąpić gościnnie w programie Polsatu. Jedną z reklam tego wydarzenia było krótkie nagranie gwiazd opublikowane w mediach społecznościowych Karoliny Gilon. Obie wylądowały w łóżku. Już wtedy opis postu mógł sugerować otwartość prezenterki.

Doda spełniła swoje marzenie i wylądowała na Wyspie miłości, a ja spełniłam marzenie 90% mężczyzn i wylądowałam z Nią w Kryjówce — pisała.

Gwiazdy ponownie spotkają się podczas Polsat SuperHit Festiwal, gdzie Doda debiutuje w roli prowadzącej. Czy i tym razem będziemy świadkami pikantnych scen z udziałem tego duetu?

Zobacz zdjęcia:

Karolina Gilon.jpg
fot. KAPiF
Karolina Gilon (2).jpg
fot. KAPiF

Źródło: Plotek