Swiatgwiazd.pl > Newsy > Lili Antoniak przekazała radosną nowinę. Spodziewa się dziecka
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 19.05.2022 15:42

Lili Antoniak przekazała radosną nowinę. Spodziewa się dziecka

Lili Antoniak
Świat Gwiazd

Lili Antoniak znana z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" podzieliła się ze światem radosną nowiną. Uczestniczka uwielbianego przez widzów programu rozrywkowego wyznała, że wkrótce znów zostanie mamą. Gwiazda ogłosiła ciążę za pośrednictwem Instagrama, na którym opublikowała wymowny post.

Uczestniczka "Gogglebox. Przed telewizorem" zamieściła na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym eksponuje wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Ponadto w ręce trzyma zdjęcie USG, potwierdzające ciążę.

Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" po raz drugi zostanie mamą

Lili Antoniak dała się bliżej poznać za pośrednictwem jednego z największych hitów stacji TTV. Gwiazda występuje w "Gogglebox. Przed telewizorem" u boku swojej przyjaciółki Sylwii Bomby. Uczestniczka programu rozrywkowego w ekspresowym tempie zyskała sympatię widzów, którzy uważnie obserwują jej losy.

Na dniach Lili obchodziła swoje 31. urodziny. W związku z tak ważnym dniem zdecydowała się obwieścić światu radosną nowinę. Gwiazda w dniu swoich urodzin oznajmiła, że jest w ciąży.

Wymowny post Lili Antoniak

Lili jest aktywną użytkowniczką Instagrama, za którego pośrednictwem informuje fanów o ważnych wydarzeniach z życia. Na dniach gwiazda opublikowała zdjęcie, eksponując zaokrąglony brzuszek i trzymając w ręce zdjęcie USG.

- Wypijcie moje zdrowie dzisiaj, bo ja nie mogę #BABYNUMBER2 jest najlepszym prezentem w tym roku. - napisała na Instagramie Lili Antoniak z programu "Gogglebox. Przed telewizorem".

Internauci zasypali gwiazdę masą pozytywnych komentarzy i gratulacji.

Źródło: Instagram Lili Antoniak Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

1. "Królowa Camille" rozniosła Amber Heard w sądzie. Była żona Deppa przyparta do muru 2. Cichopek pozostanie żoną Hakiela? Ujawniono, do kiedy muszą trwać w małżeństwie 3. Retrogradacja Merkurego w portalu zaćmień. Co oznacza dla znaków zodiaku?

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].