Swiatgwiazd.pl > Plotki > Bohaterowie „Gogglebox” w ogniu krytyki. Internautom nie spodobały się ich zdjęcia z wakacji
Alicja Czepli
Alicja Czepli 24.03.2022 09:32

Bohaterowie „Gogglebox” w ogniu krytyki. Internautom nie spodobały się ich zdjęcia z wakacji

Iza Joachim
Instagram.com/iza_zeiske

Izabela i Joachim z "Gogglebox" znaleźli się w ogniu krytyki internautów. Wszystko za sprawą zdjęcia z wakacji - wielu widzów zarzuca im nieodpowiedzialność.

  • Izabela i Joachim Zaiske to duet matka-syn, który popularność zdobył w programie "Gogglebox"

  • Udało im się zebrać spore grono fanów, które ich obserwuje w Internecie

  • Najnowsze zdjęcie z wakacji nie spotkało się z ciepłym odbiorem

W sezonie letnim Internet jest zalewany zdjęciami z wypoczynku celebrytów. Okazuje się, że nie zawsze można liczyć na pozytywny odbiór. Tak było w przypadku zdjęcia Izabeli Zaiske.

Uczestnicy "Gogglebox" na wakacjach

Izabela i Joachim Zaiske to duet, który swoją rozpoznawalność zawdzięcza popularnemu programowi "Gogglebox". Ich bliska relacja oraz poczucie humoru szybko sprawiły, że widzowie ich pokochali. Komentują programy telewizyjne w TTV już 14 edycję.

Wokół rodzinnego duetu szybko zebrało się niemałe grono fanów - widać to na przykład na Instagramie Izabeli, którego obserwuje ponad 150 tysięcy internautów. Kobieta często dzieli się tam rodzinnymi zdjęciami z domowego zacisza.

Niedawno Izabela z synem postanowili skorzystać z wakacyjnej pory i wyjechali na wakacje nad polskie morze. Wszystko skrzętnie dokumentowali w social mediach przy komplementach i aplauzie fanów. Jednak jedno zdjęcie z kąpieli w morzu spowodowało, że na matkę i syna wylała się fala krytyki.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Fala krytyki pod zdjęciem Izabeli z "Gogglebox"

Okazuje się, że krytyka internautów nie jest bezpodstawna. Na zdjęciu bowiem możemy zobaczyć kobietę kąpiącą się w morzu tuż przy falochronie. Wiele osób wie, że jedną z najważniejszych zasad kąpieli w morzu jest by się do niego nie zbliżać - o czym szybko przypomnieli internauci.

- Przy falochronie? Trochę zdrowego rozsądku by się przydało.

Izabela nie pozostawiła sytuacji bez wyjaśnienia. Odniosła się do bardzo licznych komentarzy zarzucających jej nieodpowiedzialność i nieznajomość przepisów.

- Przy falochronie się nie kąpie, to jest zdjęcie na brzegu a z nami byt ratownik i robił zdjęcia - wytłumaczyła uczestniczka "Gogglebox"

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].