Swiatgwiazd.pl > Izabela Zeiske

Izabela Zeiske

Bohaterka programu Gogglebox. Przed telewizorem.

Izabela Zeiske
07.08.2023 22:44 Gwiazda "Gogglebox" żegna członka rodziny. Ten wpis złamie najtwardsze serce

Izabela Zeiske przekazała w sieci smutne wieści. Poinformowała o śmierci członka swojej rodziny. Długo trwała walka o jego życie. Co się stalo?

Izabela Zeiske
25.05.2023 18:40 "Mamą być": Izabela Zeiske o trudach macierzyństwa i byciu rodziną zastępczą. "Uczymy się w trakcie"

Izabela Zeiske od lat występuje wraz ze swoim synem Joachimem w programie "Gogglebox. Przed telewizorem”. Mało kto wie, że prócz niego ma jeszcze piątkę dzieci. Nam ujawniła, co jest kluczem dobrych relacji z pociechami, czy jeszcze raz zdecydowałaby się na adopcję i czy wspólne show wpłynęło na kontakt z jej synem. Zapraszamy na kolejną rozmowę w ramach majowego cyklu “Mamą być”.Charyzmatyczna uczestniczka wie, że z Joachimem łączy ją niepowtarzalna więź i dlatego nie boi się niczego, co może mieć miejsce podczas kontrowersyjnego reality show. Jak wygląda jednak wychowywanie syna na oczach całej Polski?

Iza Joachim
24.03.2022 09:32 Bohaterowie „Gogglebox” w ogniu krytyki. Internautom nie spodobały się ich zdjęcia z wakacji

Izabela i Joachim z "Gogglebox" znaleźli się w ogniu krytyki internautów. Wszystko za sprawą zdjęcia z wakacji - wielu widzów zarzuca im nieodpowiedzialność.Izabela i Joachim Zaiske to duet matka-syn, który popularność zdobył w programie "Gogglebox"Udało im się zebrać spore grono fanów, które ich obserwuje w InternecieNajnowsze zdjęcie z wakacji nie spotkało się z ciepłym odbioremW sezonie letnim Internet jest zalewany zdjęciami z wypoczynku celebrytów. Okazuje się, że nie zawsze można liczyć na pozytywny odbiór. Tak było w przypadku zdjęcia Izabeli Zaiske.

Izabela Zeiske o świętach Wielkanocnych
24.03.2022 09:18 Izabela Zeiske z ,,Gogglebox" tylko nam powiedziała, jak w tym roku spędzi święta. ,,Nie wszyscy przyjadą"

Izabela Zeiske nie spędzi świąt z całą rodzinąGwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" przygotowała ozdoby w kolorze nadzieiJedną z potraw na jej stole wielkanocnym będzie sos tatarskiIzabela Zeiske z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" udzieliła nam szczerego wywiadu w sprawie nadchodzących świąt wielkanocnych i ich przebiegu w jej domu. Gwiazda zdradziła, że nie będzie mogła się spotkać przy stole z całą rodziną, jednak przygotowania idą, jak co roku, bardzo dobrze.

Izabela Zeiske opowiedziała o adopcji czterech synów
24.03.2022 09:18 Tylko u nas. Izabela Zeiske szczerze o adopcji: "To nie był przypadek"

Izabela Zeiske to jedna z najpopularniejszych gwiazd programu "Gogglebox. Przed telewizorem"W telewizji występuje razem z synem JoachimemGwiazda razem z mężem wychowuje pokaźną grupkę synówIzabela Zeiske bez wątpienia jest jedną z najsympatyczniejszych postaci programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Popularna gwiazda w swoim życiu podjęła wiele ciekawych decyzji, m.in. o adopcji aż czwórki synów, o czym opowiedziała w rozmowie ze Światem Gwiazd.