Swiatgwiazd.pl > Newsy > Maciej Dowbor odpowiedział na mocny komentarz Jakimowicza. W sieci zagrzmiało
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.08.2022 10:12

Maciej Dowbor odpowiedział na mocny komentarz Jakimowicza. W sieci zagrzmiało

Maciej Dowbor Jarosław Jakimowicz
Pawel Wodzynski/East News; TRICOLORS/East News

Maciej Dowbor zabrał głos w sprawie kłótni, jaka wyniknęła między Pawłem Delągiem a Jarosławem Jakimowiczem. Prezenter Polsatu w kilku słowach okazał swoje wsparcie obrażonemu aktorowi i skrytykował zachowanie jego kolegi z planu "Młodych Wilków". Teraz sam musi zmierzyć się z nieprzyjemnymi komentarzami Jarosława Jakimowicza.

Jakiś czas temu doszło do niekomfortowej wymiany zdań między dwójką aktorów, grających razem na planie serialu "Młode Wilki". Podczas niedawnego wywiadu Paweł Deląg został zapytany o ewentualną kontynuację uwielbianej przez widzów produkcji. Gwiazdor wyznał, że członkowie obsady nie są już tacy młodzi, jak jej bohaterowie, a poza tym większość aktorów znanych z show poszła już do przodu. Mówiąc o tym, miał na myśli swoich kolegów z planu: Piotra Szwedesa, Zbigniewa Suszyńskiego oraz Jarosława Jakimowicza.

Gdy pojawił się temat ostatniego z aktorów, Paweł Deląg dodał, że obecnie gwiazdor kojarzony jest bardziej z telewizją niż filmem. Dziennikarz zasugerował, że kolega aktora większą karierę robi teraz w TVP niż w kinie, ale gwiazdor nie pociągnął tego tematu. Mimo to, słowa kolegi z planu "Młodych Wilków" tak uraziły Jarosława Jakimowicza, że postanowił ujawnić rzekomy sekret swojego przyjaciela.

Maciej Dowbor zamieszany w spór Jarosława Jakimowicza i Pawła Deląga

Za pomocą wulgarnego wpisu Jarosław Jakimowicz wyznał, że Paweł Deląg od czterdziestu lat okłamuje wszystkich swoich fanów i ukrywa prawdziwą orientację seksualną. Aktor zasugerował, że jego kolega z planu jest gejem. Wyznał również, że posiada listę jego partnerów, którą w każdej chwili może upublicznić.

-Przez 30 lat milczę, bo jestem lojalny, ale skoro w taki sposób tu się o mnie wyrażasz i tak oceniasz moją pracę i tzw. karierę, to ja ocenię twoją. Od momentu zdjęć do filmu "Przemytnicy" my wszyscy wiemy, że jesteś gejem. Sam się z tego nam zwierzałeś wielokrotnie. Nigdy nie miało to w naszej relacji żadnego znaczenia. Zrobię listę facetów, z którymi się spotykałeś i jak będziesz udawał GIEROJA, to ty ich wsypiesz, bo ja ją upublicznię — napisał Jarosław Jakimowicz na swoich social mediach.

Paweł Deląg nie dał się sprowokować i w odpowiedzi udostępnił jedynie czarno-białe zdjęcie, które podpisał w wymowny sposób.

-Jestem Polakiem, jestem Żydem, Ukraińcem, jestem gejem, lesbijką, jestem Afroamerykaninem, jestem biały, jestem muzułmaninem, jestem katolikiem i prawosławnym, ewangelikiem, jestem buddystą, jestem ateistą. Jestem człowiekiem. Jestem tańczącym na wietrze Istnieniem — jak miliony, miliardy moich Braci czytamy na profilu Pawła Deląga na Instagramie.

W obronie aktora stanęło wiele osób z polskiego show-biznesu. W komentarzach pod postem gwiazdora można znaleźć komentarze między innymi Piotra Gąsowskiego, Grażyny Wolszczak, Agnieszki Sienkiewicz czy Michała Piróga. Jednym ze wspierających jest także dziennikarz Maciej Dowbor, który w komentarzu pod zamieszczonym postem chciał dodać koledze otuchy i sił w walce z negatywnymi komentarzami.

-Brawo Ty Paweł. I pieprzyć ksenofobicznych troglodytów, zacofanych pseudopatriotów, karierowiczów, którzy dla hajsu i fejmu są gotowi na wszystko. Trzymaj się Brachu — napisał prowadzący "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w komentarzu pod postem Pawła Deląga.

Jarosław Jakimowicz straszy Macieja Dowbora ujawnieniem rodzinnej tajemnicy

Zamieszczony przez dziennikarza komentarza zadziałał na atakującego Pawła Deląga aktora jak płachta na byka. Jarosław Jakimowicz zamieścił kolejny post na swoim profilu na Instagramie, który tym razem kierowany jest do prezentera Polsatu. Gwiazdor TVP wyznał, że zna kilka sekretów Macieja Dowbora i jest gotowy je ujawnić, jeśli ten nie przestanie w ten sposób wypowiadać się na jego temat.

-Oooo kolega Dowbor się uaktywnił i w taki piękny sposób postanowił opisać moją osobę. Póki co, będę dyskretnym, ale może wytłumaczysz, jaki to problem rodzinny macie, z którym odwiedzaliście specjalistów w ciągu ostatnich kilku lat? Dasz radę? Podzielisz się ze wszystkimi? Poczekam na twoją reakcję OŁÓWKU i będziesz zszokowany, skąd ja to mogę wiedzieć. Hamuj ołówek, radzę ci, hamuj — skomentował wypowiedź prezentera Jarosław Jakimowicz.

Maciej Dowbor udostępnił wpis aktora na swoim profilu w social mediach i dał do zrozumienia, że nie pozwoli się szantażować. Wyznał, że nie spodziewał się takiej reakcji i jest zszokowany zachowaniem Jarosława Jakimowicza.

-I co ja mam takiemu człowiekowi odpisać?? To, co Jareczku?! Naślesz na mnie CBA, CBŚ, ABW czy może Skarbówkę?! A może Twoi nowi kumple przeczeszą dokumentację medyczną mojej rodziny 5 pokoleń wstecz?! Jaruś, przecież masz kontakty!! Skorzystaj z tego. Zawsze jakiś szantażyk w zanadrzu może się do czegoś przydać. A może powinienem teraz trząść się z przerażenia, że Twoje podrażnione ego zrzuci na moją rodzinę wszystkie możliwe klątwy?! Nie sądziłem, że kilka słów wsparcia dla @paweldelag który padł ofiarą obrzydliwego, szowinistycznego i homofobicznego ataku, wywoła taki hejt! Ale jak to mówią — uderz w stół, a nożyce się odezwą. Szykuję piżamę, zestaw higieniczny i cebulę, zdjęcia dzieci, bo podpadłem Panu Jarkowi!! A jak wiadomo — Jarkowi w tym kraju się nie podpada — napisał Maciej Dowbor na Instagramie. Prezenter może liczyć na wsparcie kolegów i koleżanek z branży, którzy skomentowali całe zajście w komentarzach pod postem. Przerażeni postawą gwiazdora TVP są między innymi Grażyna Wolszczak, Katarzyna Grochola oraz Tomson z zespołu Afromental. Post skomentował również Paweł Deląg, który podziękował za wsparcie, dodał otuchy koledze i przypomniał o tym, że Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska zawsze pomagają innym, tak jak było to, chociażby w przypadku wybuchu wojny w Ukrainie.

Zobacz posty:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

Gwiazda "Dzień Dobry TVN" zostanie mamą. Długo trzymała to w tajemnicy, gratulujemy Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].