Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Joanna Koroniewska wyznała, dlaczego jest z Maciejem Dowborem. Zabawna odpowiedź
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 17.07.2022 14:08

Joanna Koroniewska wyznała, dlaczego jest z Maciejem Dowborem. Zabawna odpowiedź

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor EA
fot. Pawel Wodzynski/East News

Joanna Koroniewska jest jedną z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju, która bardzo aktywnie działa w sieci. Wraz z mężem Maciejem Dowborem prowadzą swój program, a w ich mediach społecznościowych znajdziemy wiele ciekawostek. Joanna uraczyła swoich obserwatorów kolejnym faktem z życia.

Asia i Maciej mogą pochwalić się pokaźną publiką, która ochoczo śledzi ich losy oraz kolejne odcinki "Domówki u Dowborów". Wielu z nich decyduje się na zadawanie pytań swoich idolom. Asia postanowiła odpowiedzieć na pytanie widza, dotyczące małżeństwa z Maćkiem.

Joanna Koroniewska wyznała, dlaczego jest z Maciejem Dowborem

Joanna Koroniewska jest polską aktorką oraz prezenterką telewizyjną. Największą popularność przyniosła jej rola Małgorzaty w serialu "M jak miłość". Wystąpiła również w takich produkcjach jak "Mecenas Porada", "Komisarz Alex" czy "Hotel 52". Spełnia się również jako aktorka dubbingowa.

Od kilku lat prężnie rozwija się w sieci. Aktywnie prowadzi swoje profile, współpracuje z wieloma markami, a także razem z mężem Maciejem Dowborem prowadzi "Domówkę u Dowborów". To uwielbiany przez internautów format, w którym para przeprowadza wywiady ze znanymi osobistościami.

W ostatnim czasie Joanna udostępniła swoim obserwatorom okienko, w którym mogli zadawać pytania. Jeden z internautów nie omieszkał zapytać o męża artystki. Bez ogródek napisał:

— Dlaczego Dowbor?

Joanna Koroniewska odpowiadając na zadane pytanie, udostępniła zdjęcie Macieja. Podała 2 powody, dlaczego związała się ze swoim mężem.

Bo Macieja nie da się nie lubić. 1. Wszystko wie najlepiej. 2. Jeśli nie wie to i tak patrz punkt 1. — napisała żartobliwie Joanna.

Działalność Dowborów w sieci

Kiedy w naszym kraju wybuchła pandemia i rozpoczęła się kwarantanna, Joanna Koroniewska wraz z mężem postanowili zaangażować się w działalność internetową. To właśnie wtedy rozpoczął się format nazwany "Domówka u Dowborów", który okazał się strzałem w dziesiątkę, a kolejne odcinki pobijają rekordy oglądalności.

Joanna i Maciej co czwartek organizują tzw. domówkę, czyli relację na żywo, podczas której rozmawiają na ważne tematy lub przeprowadzają wywiad z zaproszonym gościem. Działają nie tylko na Instagramie, ale również w serwisie YouTube.

Zamysł był taki, żebym ja przestała się denerwować, a druga strona - czyli ludzie oglądający - żeby mogli się zresetować. Opowiadali nam wielokrotnie, że nawet podczas oglądania seriali ciągle myślą - co będzie i jak będzie (...) Nasze live'y mają około 40-50 tysięcy oglądających. Zdarzały się nawet złote strzały w przypadku Magdy Gessler czy Ewy Chodakowskiej - liczba ta wtedy rosła — powiedziała Joanna Koroniewska w rozmowie z Barbarą Pasek.

Zobacz zdjęcia:

Relacja Joanny Koroniewskiej
Relacja Joanny Koroniewskiej, fot. instagram.com/joannakoroniewska
Joanna Koroniewska
Joanna Koroniewska, fot. instagram.com/joannakoroniewska
Joanna Koroniewska
Joanna Koroniewska, fot. instagram.com/joannakoroniewska
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, fot. instagram.com/joannakoroniewska
Joanna Koroniewska
Joanna Koroniewska, fot. instagram.com/joannakoroniewska
Joanna Koroniewska
Joanna Koroniewska, fot. instagram.com/joannakoroniewska

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Polski "royal wedding" już za nami. Suknia panny młodej wzbudziła wielkie emocje

  2. Skandaliczne komentarze pod zdjęciem Kasi Cichopek. Jest obrażana ze względu na pewną część ciała

  3. Anna Lewandowska o trzecim dziecku. Zabawnym komentarzem skomentowała wszelkie domysły

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: dziendobry.tvn.pl