Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Anna Lewandowska o trzecim dziecku. Zabawnym komentarzem skomentowała wszelkie domysły
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 14.07.2022 17:09

Anna Lewandowska o trzecim dziecku. Zabawnym komentarzem skomentowała wszelkie domysły

Anna Lewandowska EA
TRICOLORS/East News

Choć w mediach od dłuższego czasu głośno mówi się o tym, że pytania o ciąże i kolejne dzieci są co najmniej nie na miejscu, wielu celebrytów wciąż musi mierzyć się ze wścibskimi uwagami. Bardzo sprytnie wybrnęła z tego pytania Anna Lewandowska. Czy rozwieje to wątpliwości fanów?

Sportsmenka i dietetyczka jest żoną Roberta Lewandowskiego od 2013 roku. Doczekali się dwóch córek: Klary, urodzonej w 2017, i Laury, która przyszła na świat dwa lata temu. Gwiazda co jakiś czas pytana jest jednak o to, czy planują trzecią pociechę.

Anna Lewandowska odpowiedziała na pytania fanów

Żona Lewandowskiego przebywa obecnie z córkami w Hiszpanii, w posiadłości, jaką jakiś czas temu kupili tam z Robertem. On sam wrócił do Monachium, by rozpocząć przygotowania do nowego sezonu z Bayernem. Rodzina tymczasem została na Majorce.

Okazuje się, że córeczki Anny i Roberta Lewandowskich chodzą do hiszpańskiego przedszkola. Ich mama, korzystając z chwili wolnego czasu, postanowiła zorganizować sesję "Q&A" i odpowiedzieć na pytania fanów, zadawane za pośrednictwem Instagrama. Wiele z nich dotyczyło właśnie dzieci.

Jedno z pytań zadanych przez internautów, dotyczyło planów macierzyńskich gwiazdy. Tego typu pytania dotyczą bardzo intymnej sfery, nie są zbyt eleganckie i często mogą bardzo zranić, nawet jeśli pytający ma jak najlepsze intencje. Należy więc ich unikać, bo nigdy nie wiadomo, czy swoją ciekawskością nie przywołamy czyjejś traumy.

Czy Anna Lewandowska planuje kolejne dziecko?

Trzeba przyznać, że Anna wybrnęła z wścibskiego pytania bardzo elegancko, choć w jej odpowiedzi da się odczuć zmęczenie tym tematem. "Będziesz mieć kiedyś trzecie dziecko?" zapytał internauta. Lewandowska postanowiła obrócić odpowiedź w żart:

Szczerze? Zastanawiam się, co odpowiedzieć. Haha. A tak serio, dziewczynki zapewniają nam atrakcji za czworo – zażartowała "Lewa".

Warto dodać, że sportsmenka bardzo dba o komfort i bezpieczeństwo Klary i Laury. Bardzo długo pilnowała też ich prywatności, nie pokazując ich twarzy w mediach społecznościowych. Dopiero niedawno odważyła się pokazać je w całej okazałości na przeuroczej fotografii (więcej TUTAJ).

Zobacz zdjęcia:

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska, fot. instagram.com/annalewandowskahpba
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska, fot. instagram.com/annalewandowskahpba
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska, fot. instagram.com/annalewandowskahpba
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska, fot. instagram.com/annalewandowskahpba
Anna Lewandowska EA
Anna Lewandowska, fot. TRICOLORS/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Maja Ostaszewska poinformowała o rozstaniu. "Nigdy nie zapomnę naszego pierwszego spotkania"

  2. Najpierw głośne rozstanie, a teraz takie wieści. Gwiazda TVP pokazała suknię ślubną. "Za jakie grzechy"

  3. Teresa Lipowska ma już tylko jedno życzenie. Ujawniła, czego najbardziej pragnie

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].